Skocz do zawartości

Czy polski F-16 D Block 52+ różni się od F-16 D Block 60???


Tomasz_Dusza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym skleić w skali 1:48 polskiego F-16 D. Interesują mnie modele Kinetica. Z rok może dwa były jeszcze na rynku zestawy Kinetica z F-16 D Block 52+ w skali 1:48 z kalkomanią  do polskiego i greckiego F-16. Obecnie nie ma w tej podziałce już na rynku tego zestawu. Za to jest tigermeet. F-16 w malowaniu Tigermeet. Może mógłbym go i kupić ale problem w tym że mam na składzie zestaw F-16 D Block 60 z kalkomanią ZEA w podziałce 1:48 i z fajnym zestawem uzbrojenia od Kinetica. Mógłbym dokupić do niego kalkomanie polską i zrobić go jako polskiego F-16(oczywiście z odpowiednim kamuflażem). No tak, tylko czy F-16 D Block52+ różni się czymś od F-16 D Block 60 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba samoloty różnią się i to dość poważnie...

Wszystko zależy jaki stopień zgodności merytorycznej Ciebie interesuje 🤔

Na początek masz dwa linki do SM a tam znajdziesz instrukcje wersji F i edycji C/D block 52+ samo porównanie dostarczy trochę info co musisz mieć aby pojechać dalej. A jak się zdecydujesz to napewo znajdziesz na forum pomoc.

 

 

https://www.scalemates.com/kits/kinetic-k48008-f-16f-block-60--248067

 

https://www.scalemates.com/kits/kinetic-k48076-f-16c-d--1141589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomasz_Dusza napisał:

... Z rok może dwa były jeszcze na rynku zestawy Kinetica z F-16 D Block 52+ w skali 1:48 z kalkomanią  do polskiego i greckiego F-16. Obecnie nie ma w tej podziałce już na rynku tego zestawu...

Specjalnie dla Ciebie cofnąłem czas o rok :)

 

https://www.mojehobby.pl/products/F-16-C-D-Polish-Air-Force-TIGER-MEET-2013-14.html?partner_id=9

 

DOSTEPNY !

Edytowane przez martinello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomasz_Dusza napisał:

tylko nie wiem co mam zrobić z tym Desert Falconem.

Jak to co? Zrobić 😉

7 minut temu, Tomasz_Dusza napisał:

kupiłem tego tiger meeta plus kalki do niego(bo jak pisałem te do tigermeeta dla mnie brzydactwo) .

Sam też przymierzam się do naszego Jastrzębia. U mnie to będzie albo TM z 2015 albo malowanie z krukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.