Skocz do zawartości

[S] Wellington Ic 1/72 Trumpeter + MPM + dodatki


HKK

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się budować model z Airfix-a, więc z żalem pozbywam się zbieranego latami kompletu. Podstawą jest Trumpeter:

 

 

Zestaw jest kompletny, ale nie w "dziewiczym" stanie.

 

 

Główną ingerecją były moje próby zlikwidowania zbyt wyraźnej faktury na skrzydłach. Próbowałem ją osłabić przez szlifowanie więc jedno ze skrzydeł oraz jedna strona statecznika pionowego ma ślad tych prób:

 

 

Podobnie, próbowałem poszerzyć wnęki podwozia, bo w zestawie sa ewidentnie za małe:

 

 

Z efektów nie byłem zadowolony, więc zdecydowałem się podmienić całe skrzydła na te z MPM-u. Do kadłuba pasują bez problemów, choć samo mocowanie trzeba przerobić. Jedyny problem był z dopasowaniem silników z Trumpeter-a do gondol MPM. Okazało się, że po obcięciu przedniej części gondoli, element z Trumpetera pasuje niemal idealnie:

 

 

Pozostała część zestawu MPM powinna być kompletna i wchodzi w skład oferty.

 

 

Dodatki:

Zestaw żywicznego usterzenia i metalowych klap z CMK, oraz żywiczne podwozie CMK.

 

Wloty powietrza do silnika, kolektory spalin, wyważenie sterów:

 

 

Blachy do wnętrza i maski (Trumpeter)

 

 

UWAGA! Zestaw Trumpetera  zawiera kalki z oznakowaniem GRoH z 301 Dywizjonu Bombowego.

Model będę mógł wysłać z Polski dopiero we wrześniu. Cena wywoławcza: 50 PLN plus wysyłka paczkomatem. Czas trwania aukcji - tydzień. Najwyższa oferta wygrywa.

Edit:

Doczytałem, że aukcje w dziale nie sa dozwolone, bo do tego służy Allegro. Nie przekonuje mnie ta argumentacja, ale regulamin to regulamin, 

Cena to 200 PLN plus wysyłka paczkomatem.

Edytowane przez HKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.