Skocz do zawartości

Hangar 10 Zirchow 11km od Świnoujścia


MayonesEXG7

Rekomendowane odpowiedzi

Przygodo ahoj, szosowe ostre koło ruszyło w trasę, w dwie strony od Świnoujścia to z 22km. 

Małe opowiadanko w rzeczy samej, czysty fakt incydentu rowerowego.

 

Wąskie  wiejskie uliczki, z krajobrazami polnymi. 

Jadę, a przed mną jedzie niemka, a przed nią jej zapewne mąż. Niemka na prostej drodze się przewróciła. 

Podniosłem ją z ruchliwej jezdni, po czym podchodzi jej mąż " was is los" ona odpowiada ok, danke szejn a mąż k...wa niemiecka, wybaczcie nawet nie podziękowała, za mój dobry gest..ale bez spiny, pojechałem dalej w stronę Hanagru 10, która stacjonuje z lotniskiem czarterowym- dla zwykłych ludzi jak my.

 

 

Więcej wstawię później.

 

20220910_134325.jpg

 

20220910_133955.jpg

 

20220910_134100.jpg

 

20220910_135951.jpg

20220910_133858.jpg

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MayonesEXG7 changed the title to Hangar 10 Zirchow 11km od Świnoujścia

Ciekawe miejsce!

Te samoloty to oryginały, czy może jakieś repliki?

Dawaj więcej fotek.

 

19 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

Podniosłem ją z ruchliwej jezdni, po czym podchodzi jej mąż " was is los" ona odpowiada ok, danke szejn a mąż k...wa niemiecka, wybaczcie nawet nie podziękowała, za mój dobry gest

Tej opowieści trochę nie zrozumiałem.

Kto powiedział zatem:

19 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

danke szejn

A kto:

19 godzin temu, MayonesEXG7 napisał:

mąż k...wa niemiecka

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka się przewróciła i powiedziała danke szejn- za moją pomoc,  a jej mąż nic...taka kultura.

 

Sorka, ja po całym tygodniu roboty, jeszcze wczoraj mnie dzień przyjazdu do domu, zmęczenie lekko trzymało, jak   wrzucałem foty.

 

Oryginalne mesery, ale modyfikowane moim zdaniem wizualnie silniki :). Aircrafty, to nie moja dziedzina ale Spitfire pinkny i o dziwo o 1metr dłuższy niż mesiek hehe

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowała tam Mustanga P51 D, z filmów znacie co to za hangar. Nie było, żadnych pokazów. Ale jak z yt znacie, pewien były pilot Lufftwaffe, miał okazję szkoleniowy, meserkiem oblot zrobić z pilotem w meśku dwumiejscowym oczywiście-to też widzieliście. Z racji, że nie mój dział to podzielę się wrażeniami, za 10 eruo- obecnie to 48zł w godzinę spokojnie, można oblukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, seven up napisał:

Grześ na yt jest dużo filmików z  nimi. Co jakiś czas obloty robią wiec to wszystko co widzisz  to fruwa.

Właśnie o to miałem zapytać, bo zobaczyłem wymalowaną cywilną, współczesną rejestrację na Meśku.

Dzięki :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, seven up napisał:

MayonesEXG7   fakt jeszcze Mustang powinien być.

 

Nie było akurat wczoraj go P51 D , pewnie jakieś obloty pokazowe, gdzie indziej ma. Tak mi się wydaję, albo przegląd nie wiem. 

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MayonesEXG7 napisał:

Babka się przewróciła i powiedziała danke szejn- za moją pomoc,  a jej mąż nic...taka kultura.

W sumie to i tak nieźle.

Mógł najpierw dać w gębę, a potem zapytać "was is lost" :mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzes napisał:

W sumie to i tak nieźle.

Mógł najpierw dać w gębę, a potem zapytać "was is lost" :mrgreen:

Szkoda gadać heeh ")

 

Sorra,że tak dużo postów, ale stary telefon, nie chce sortować .Lepiej tak, niż wcale. 

Wiem,że bez segregacji, ale szkoda mi na to czasu.

Edytowane przez MayonesEXG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.