Jump to content

seven up

Members
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Interests
  pancerka, lotnictwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Albo idz na całość i jedz do Bovington.Chodzi się z pyskiem otwartym cały czas.
 2. Jedz do Technik Museum Sinsheim. Duzo panzerwaffe I nie tylko. Jezeli po wyjsciu będziesz nadal otumaniony ilością eksponatow , tz wycieczka sie udała.
 3. Właśnie. Tez miałem Krasule kupić .Będziesz Stara budować czy zamienisz na gotowca ?!?..... Swoją drogą ciekaw jestem jak buda pasuje do diecastowych Starów.
 4. Tomcat I Hornet walk around poprosze o rezerwacje do 21.00
 5. Bardzo fajna kolekcja i do tego zróżnicowana. Podoba mi się brudzenie modeli👍. Widać również postępy w technice malowania w kolejnych modelach. Podziwiam , tak trzymaj a raczej rozwijaj się dalej👍.
 6. Kurczę swoich nie mogę ogarnąć😕 a jeszcze mam bawić się w składanie przez kompa?!?!?!😂
 7. seven up

  F-14A Tomcat

  Jak zniosą wizy tez pojadę pozwiedzać USA😎
 8. Zle rozcieńczona farba. Tyle w temacie. Widocznie nie wszedł do naszego działu jak malować farbami akrylowymi Valleyo 😛
 9. No nie zawsze. Nie chce kłamać ale jeden ze sklepów w którym się zamawiało( nie pamiętam w którym teraz) w preorder chyba o Typhoona 1/35 chodziło. To gdy weszła regularna cena oddawali nadwyżke kasy.
 10. No to idąc tym tokiem myślenia w promocjach może i można będzie go dostać za 140 z groszami...............Z innej beczki.Zaczyna być naprawdę ciekawie. Już można zebrać ciekawą kolekcje śmigłowców w polskich barwach w 1/48. Ciekaw jestem czy jeszcze Kania trafi na rynek? Marzy mi się w kolorach Straży Granicznej.
 11. Na alledrogo Sokół w skali 1/48 już się pokazał i jest po 157 zł. Jak sądzicie. W sklepach będzie taniej?!?!?!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.