Jump to content

seven up

Members
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Interests
  pancerka, lotnictwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmm a zapasowego nie ma?!? Z radia to się cieszę bo miałem już kupić firmy Blast w sumie to jedne pieniądze. Z reguły sam model będzie tańszy zapewne.
 2. seven up

  Zakupy... Cz.4

  W takim razie ja również się pochwalę. Oba przyleciały z Kraju Kwitnącej Wiśni.
 3. Podoba mi się zwłaszcza świetnie dobrany kolor skóry. U mnie przy pacynkach to nadal czarna magia 😛
 4. 279zł z przesyłką na ebay. Ale czy to jest docelowy produkt to trudno powiedzieć. https://www.ebay.pl/itm/RYE-RM5032-1-35-Scale-model-M-ATV-CMRAP-ALL-Terrain-vehicle-M1240A-NEW/303266749760?hash=item469c1b5d40:g:DUgAAOSwQypdZceS tu masz stronę. Bodaj w 2018r. jak pamiętam w Powidzu to był wystawiony taki sam. Oczywiście pojazd nie model
 5. Ceną również. Fajnie ze podsufitka też jest zrobiona
 6. Około 10 😎 i zawsze sobie wmawiam że nie zacznę następnego 😂 jak nie skończę pozostałych.
 7. seven up

  PL-01 Concept

  Zgadza się Grzesiek ale Iryda długiej kariery nie miała..... Co do Tego Skorpiona. Jak patrzę na niego to widzę eggplane z hasegawy. Oczywiście cieszy że konstruktorzy znad Wisły cały czas myślą ale moim skromnym nie liczącym się głosem.....liczy się efekt końcowy a nie rozdmuchiwanie samego projektu.
 8. seven up

  PL-01 Concept

  A tak na poważnie. Co tu dyskutować jeśli nie wyszedł z fazy projektu. To zupełnie jak na załączonym filmiku. Pokażemy że możemy a później zapomnimy bo za drogi albo wielki brat powie że nie możemy. Przypomnijcie sobie projekt Loara , Iryda. Panowie , mimo że mamy wielkie chęci to polityka wobec naszego państwa nam nie da tego zrobić. My co najwyżej możemy kije baseballowe robić....…….Wracając do modelu zapewne kupie go (podobieństwo do Pumy jest wielkie) tak jak i W-3 Sokoła w 1/48.
 9. Zrób go w locie. Ładną sylwetkę ma a i problem z obciążenie odpadnie.
 10. seven up

  Zakupy... Cz.4

  Tez zostałem szczęśliwym posiadaczem tegoż modelu👍……. Solo dziury można zaszpachlować a płacąc 200 zł za hasegawe to ja już zaszpachluje sobie te dziury. Bo przecież modelarstwo to nie tylko samo sklejanie.
 11. seven up

  Zakupy... Cz.4

  Mirage nic tylko pogratulować. Ożeń się . Będziesz mógł wszystko😂.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.