Skocz do zawartości

[S] Ural 4320 do przewozu drewna


halset

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś przyzwoitego walkaroundu ww. pojazdu razem z dźwigiem, ogólnie detali auta lub zdjęcia detali samego takiego dźwigu. Pewnie uszłyby też dźwigi z jakichś Krazów czy Ziłów, jeśli ktoś ma coś dobrego to będę wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bulik58 napisał:

A ktore modele tych pojazdow bo jakies oznaczenia maja.

 

Głównie interesuje mnie Ural 4320, ewentualnie Kraz-255, Ziły 131 lub 157, coś w tej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, halset napisał:

Szukam jakiegoś przyzwoitego walkaroundu ww. pojazdu razem z dźwigiem, ogólnie detali auta lub zdjęcia detali samego takiego dźwigu. Pewnie uszłyby też dźwigi z jakichś Krazów czy Ziłów, jeśli ktoś ma coś dobrego to będę wdzięczny!

Czy są takie walkrundy to bladego pojęcia nie mam, są różne filmiki na YT i tam można to sobie pooglądać:mrgreen: , ale wiem kto robi takie  żywiczne konwersje do w/w pojazdów  które Cię interesują to czeski Panzershop  który robi konwersje i do Urala i do Kraza :

http://panzershop.cz/inshop/

http://panzershop.cz/inshop/

Muszę napisać że ceny tych konwersji są troszeczku zaporowe , ale oglądając zdjęcia ichnich wyrobów na stronie możesz wygenerować taki chwytak własnym sumptem  wystarczy tylko zakupić trochę hippsu i  profili z evergreena bądź z Plastcructa😉 . Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie zwymiarowania to napisz PW postaram się pomóc. Pozdr. A. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Adams M1A1 napisał:

Czy są takie walkrundy to bladego pojęcia nie mam, są różne filmiki na YT i tam można to sobie pooglądać:mrgreen: , ale wiem kto robi takie  żywiczne konwersje do w/w pojazdów  które Cię interesują to czeski Panzershop  który robi konwersje i do Urala i do Kraza :

http://panzershop.cz/inshop/

http://panzershop.cz/inshop/

Muszę napisać że ceny tych konwersji są troszeczku zaporowe , ale oglądając zdjęcia ichnich wyrobów na stronie możesz wygenerować taki chwytak własnym sumptem  wystarczy tylko zakupić trochę hippsu i  profili z evergreena bądź z Plastcructa😉 . Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie zwymiarowania to napisz PW postaram się pomóc. Pozdr. A. 

 

 

Taa, znam i już prawie byłem gotów zamawiać konwersję, ale po zobaczeniu kosztów wysyłki do mnie (20 euro) stwierdziłem że to jednak gruba przesada i jednak będę sam dziobał. Brakuje mi tylko zdjęć detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, halset napisał:

 

Taa, znam i już prawie byłem gotów zamawiać konwersję, ale po zobaczeniu kosztów wysyłki do mnie (20 euro) stwierdziłem że to jednak gruba przesada i jednak będę sam dziobał. Brakuje mi tylko zdjęć detali.

Taa, Czesi mają swoje ceny :mrgreen:, ale i tak nie jest źle bo za towar wartości ok. 100 euro miałeś do zapłaty tylko 20, a ja za wysyłkę miniprintów ( kartonów różnych)  o wartości  ok. 20 euro z tym razem  Real Modela musiałem za wysyłkę zapłacić jakieś 9euro:szczerbol: czyli prawie połowę:D. Z tego co oglądałem, te konwersje to są takie same tylko inaczej zamontowane, i co najważniejsze wyglądają prawie tak samo jak te montowane na naszych ciężarówkach leśnych. Mogę poszukać Ci tych zdjęć.  Napisz dokładnie czego potrzebujesz. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Adams M1A1 napisał:

Z tego co oglądałem, te konwersje to są takie same tylko inaczej zamontowane, i co najważniejsze wyglądają prawie tak samo jak te montowane na naszych ciężarówkach leśnych. Mogę poszukać Ci tych zdjęć.  Napisz dokładnie czego potrzebujesz. Pozdr. A.

 

Też mam takie wrażenie. Będę się wspomagał Mudrunnerem i Spintires, zawsze to też jakaś pomoc 😉 Jak bozia da to i jakiś druk 3d się zorganizuje.

Najbardziej by mi zależało na stanowisku operatora, jak to tam w detalu wygląda, dźwignie, fotel itd. Jeśli cokolwiek masz to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znalazłeś tego co Cię interesuje to wrzuć w wyszukiwarkę frazę

 

урал 4320 для лесовоза

 

i zobacz co Ci znajdzie.

Edytowane przez Endrju
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.