Jump to content

Adams M1A1

Members
 • Content Count

  1,433
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adams M1A1 last won the day on August 30

Adams M1A1 had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About Adams M1A1

 • Birthday 01/15/1970

Personal Information

 • Location
  Goldenburg , Silesia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale co ze sterowcami i balonami?? Pozdr. A.
 2. Ten polski T55L jest blisko coraz bliżej . Na stronie Jadara pojawił się w zapowiedziach : https://www.jadarhobby.pl/miniart-37068-135-t55-polish-prod-p-57696.html Jak widać dostępność jest przewidywana na koniec listopada b.r. czyli trzeba by list do świętego Dziadka Mroza czy innego Mikołaja napisać. Do tego MiniArt zapowiada jeszcze tankistów z lat 70-80 o takich: https://www.jadarhobby.pl/miniart-37063-135-soviet-tank-crew-19701980s-winter-uniform-p-57698.html Czyli po odpowiednich przeróbkach będzie można pojazd ze stanu wojennego zrobić. Pozdr. A.
 3. Wszyscy zapomnieli że są jeszcze balony i sterowce . Jak zwykle kolega Solo bije pianę dla samego bicia piany. Ja ze względów praktycznych mam taką propozycję dla Administracji aby podzielić to tak: Statki powietrzne bazujące na pokładach okrętów wcielić do działu "Okręty" zaś ,statki powietrzne będące częścią sił lądowych np. śmigłowce US Army powinny znajdować się w dziale pojazdy wojskowe i wtedy będzie porządek . Przypominam o balonach i sterowcach, no i z tymi sterowcami to też nie taka prosta sprawa bo np. w kajzerowskiej Rzeszy były osobne sterowce Marynarki , a osobne Armii. Pozdr. A.
 4. No i poza tym takie smaczki jak 7TP i 2CP, nigdzie na świecie nie do zobaczenia, o tym improwizowanym wielkopolskim powstańczym pociągu pancernym nie wspomnę. Pozdr A.
 5. Adams M1A1

  336.BGBPMFMB

  Odkryłem dzisiaj tych twoich десантныx гвардейцob , faktycznie wypucowane jak na defiladę.Tak jak radził Szanowny Kolega Michał-G , jak jeszcze zrobisz (ja używam 2-składnikowego UHU-plus ,jest gęsty i tworzy piękny menisk wypukły) przeźroczyste reflektory to będzie ideał . Działaj dalej jesteś obserwowany.Pozdr. A.
 6. Adams M1A1

  BTR-50PU

  Jak zwykle super temat i jeszcze niszowy .Bardzo realistycznie wychodzą Ci te "sztyle" do narzędzi (wiem że robisz je z drewna), czy czymś je przyciemniasz? Jedyna pierdoła to jak zwykle peryskopy i prawdopodobnie masz trochę za grube te anteny, a byłby ideał.A tak dla mojej wrodzonej ciekawości , czy wiesz może co było w tych skrzyniach na przedziale silnikowym, bo wyglądają trochę jak te wojskowe pojemniki na jedzenie. Pozdr. A.
 7. Nie żadna tam jakaś anglosaska 32-ka ale cywilizowana skala 1/35 do której można dokupić mnóstwo żywic, blaszek fototrawiennych , kalek ,figsów , samochodów i co tylko dusza zapragnie in box tutaj:https://www.mojehobby.pl/products/Mil-Mi-24V-Hind-E-Helicopter.html Pozdr. A.
 8. Uwagi j.w. Dodatkowo wylot lufy działa do transportu zabezpieczony jest kapturem. Pozdr. A.
 9. Na stronie MiniArtu pojawiły się rendery części do tego T55L (zawsze jak to piszę to mi się morda cieszy), możecie zobaczyć sami: https://miniart-models.com/new-3d-renders-of-kit-37068-t-55-polish-prod/ Po obejrzeniu muszę stwierdzić że zadbali o wszystkie elementy polskich pieć -piątek. Czyli dedykowanych blaszek z Abera do polskich T 55 można będzie zupełnie spokojnie nie kupować.Jak tylko wyjdzie to sobie go kupię. Pozdr. A.
 10. Witaj na pokładzie . Super że jesteś z nami . Działaj ,pytaj , na pewno postaramy Ci się pomóc. Pozdr. A.
 11. Spoko Piotrek. Łatwe do zrobienia z hipsa , jedyne co ,to by trzeba nabyć blaszki Haulera do kontenerów (chodzi o te uszy do kotwienia) i kątowniki np z Abera do tych krawędzi . I to tyle. Pozdr. A.
 12. Ta belka o jakim jest przekroju kwadratowa ? Jeżeli tak, to można wystrugać brakujący fragment np. z kawałka plastiku , a następnie połączyć klejem CA ,tak jak radził kolega Grzes. A dla Ciebie na przyszłość "nauka dla żuka" że jak się coś złamie to tego NIGDY nie grzejemy bo się spitoli. Pozdr. A.
 13. Dobrze pisze .Wiem coś o tym, bo przez te okazje w "Moje Hobby" ostatnio, coś ze 6 stów zostawiłem, bo były przeceny na Ziły 131W z Bronco ( cena wyjściowa coś koło 180zł) a że były po 124 to wziąłem od razu 2 na konwersje, a żeby za przesyłkę nie płacić, to tam trochę innych fantów się znalazło jak blaszki , żywice z Legenda i inne takie drobiazgi.A do Martoli czy do Jadara jak już jestem w W-wie to chodzę z listą zakupów , podobnie w łódzkiej "Dacie" ,czy pod wieżowcem w Katowicach , o panu Wojtku z wrocławskiego M-Zona nie wspominając. Pozdr. A.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.