Jump to content

Adams M1A1

Members
 • Content Count

  1,334
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Adams M1A1

 • Birthday 01/15/1970

Personal Information

 • Location
  Goldenburg , Silesia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się tak jest też np. z systemem p.lot . Patriot czy innym HiMARS zakupią 2-3 baterie , a rakiet tyle że na 2-3 salwy starczy, ale za to jakie my to mocarstwo jesteśmy , bo mamy najnowocześniejszy sprzęt, zwłaszcza na defiladę 15 sierpnia ,a jednocześnie wojsko dalej jeździ w czterdziestoletnich BWP-1, użytkuje radary P19 ,czy lata stareńkimi M-14 czy innymi Mi8/17 o Marynarce Wojennej nie wspomnę . Ale za to np. taki Solo może przeczytać później w tym szmatlawcu "w Sieci" jak to dobra zmiana dba o wojsko , bo Szalony Antek zapowiedział tysiące dronów, kupili nikomu nie potrzebne 737 i zwłaszcza te cudowne ławki patriotyczne które się psują i rdzewieją.. Pozdr. A.
 2. No ja też będę oglądał . Mam takie pytanie masz może rysunki/ wymiary tych anten? Pozdr. A.
 3. Pojazdy zrobione świetnie ,a jedyne co mi się nie podoba do źle przyklejone oznakowania na tej cysternie ( miałeś to poprawić i co?) . W dodatku US Army nie używała w tym czasie tła do "Bumper Code" w kolorze żółtym tylko w piaskowym tzw. "sand blocks". Pozdr. A.
 4. A to ciekawe nigdy bym nie przypuszczał że ta haubica umie pływać , wielki szacun za dogłębne ogarnięcie tematu .Szkoda że do tego malucha nikt nie robi fototrawionych siatek nadsilnikowych , wyglądałby lepiej. Działaj dalej. Pozdr. A.
 5. Witaj sorki wielkie że Ci post zaśmiecam ale wrzucę Ci linki do tych wszystkich rzeczy o których pisałem, tu jest ta haubica: https://www.mojehobby.pl/products/M109A2-Howitzer.html Tu masz wnętrze z Black Doga, można zamówić w Exito: A tu masz obsługę do działa z Masterboxa do przeróbki: https://www.mojehobby.pl/products/US-Artillery-Crew-Vietnam-War-1965-1973.html Pozdrawiam i miłego dnia życzę. A.
 6. A to suprajs , nie przeglądałem tego wątku , dotarłem tylko do pierwszego zdjęcia, które wrzuciłem. Co do M109-tek , nie wiem jak Ty , ale ja po przeprowadzonym riserczu zdecydowanie optuję za M109A2 z AFV Club ( ja co prawda tylko ODS), ale ta wersja z Namu różni się chyba tylko kształtem i długością lufy( i jakimiś pierdołami typu inny celownik czy stabilizacja), nawet hamulec wylotowy jest ten sam, także musiałbyś dokupić lufę do wersji A0 , co do wnętrza z Black Doga to zdecydowanie polecam zawiera wszystko co potrzeba za wyjątkiem zamka ( który to posiada model AFV Club, który można zrobić zarówno otwarty jak i zamknięty ) , nawet obsługę ( którą robi Master box) można zrobić oczywiście po przeróbkach (wymiana spodni i butów) , także działaj dalej , jestem Twoim wiernym fanem. Pozdr. A.
 7. Zrobiłbyś ten tank w 1/35 , a nie męczysz się z tym maleństwem, zobacz to : http://cs.finescale.com/fsm/modeling_subjects/f/3/t/180239.aspx A tak poważne dobra robota jesteś obserwowany. Pozdr A.
 8. Pojazd super wyszedł. Żeby tak ktoś takiego w 1/35 wydał. Pozdr. A.
 9. Jak w tytule kupię/ wymienię blaszki z Eduarda nr kat. 35727 do BRDM1 z zestawu Eastern Express EEX35162. Pozdr. A.
 10. Paweł ty tu russkije atomowyje gruzowiki budujesz, a gdzie Tango i Mike ? Ja mam już łódkę i nawet ten tajemniczy moździerz w miarę rozpracowany ( trzeba robić od podstaw)Pojazd świetny.Pozdrawiam A.
 11. . I to jest siedemdwójka. I tyle w temacie. Pozdr. A.
 12. Cywili nie kleję, ale zasada będzie taka sama jak przy innych przeróbkach, po pierwsze musisz mieć dokładny rysunek , ew. zwymiarowanie tej lotki, po drugie musisz zaopatrzyć się w płytę hips odpowiedniej grubości : https://allegro.pl/oferta/plyta-polistyren-hips-bialy-2mm-format-a4-210x297-7499609947 A tu masz taką czarną na wypasie tylko ta cena( zapytaj sprzedającego czy ma mniejsze rozmiary ): https://allegro.pl/oferta/305x205cm-x-2mm-hips-polistyren-czarna-plyta-plexi-7950970445 Następnie odrysowujesz , szlifujesz do uzyskania odpowiedniego kształtu, malujesz sklejasz i lotka gotowa. Jakbyś miał jakieś niejasności to pytaj. Pozdrawiam A.
 13. No więc tak ,jeżeli to powojenny tank czyli wersja M2 to powinien mieć kołnierze na rurach wydechowych do pokonywania przeszkód wodnych , podobnie pierścień dookoła jarzma kadłubowego km-u ,i mógłbyś Bartek tą zestawową lufę na igłę lekarską wymienić,. Poza tym bardzo realistycznie ci wyszedł , zniszczenia zwłaszcza te kratki do chłodnic , zajebiste i kolorek też , przydałoby się też jakiegoś delija w wieżyczce dowódcy umieścić. Pozdr. A.
 14. Wnętrze będziesz robił do tego tanku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.