Skocz do zawartości

Leopard 2a7


Kudacior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji że jestem nowy w modelarstwie mam parę pytań.

1. W jaki sposób mam przyklejać elementy fototrawione, wiem że klejem cyjanoakrylowym tylko interesuję mnie jakiś inny dokładniejszy sposób taki aby nie pokleić sobie palców

2. Drugie pytanie to gdzie mogę zakupić metalową lufę do leoparda 2a7

3. Gdzie mogę zakupić T-90m Tiger model 4614, wyszedł rok temu ale nigdzie nie da się kupić

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Klej CA w żelu - wolniej schnie i masz parę sekund na manewrowanie elementem; nakładasz metalową szpilką.

2. Lufa do Leoparda 2A7 to ta sama co do wersji 2A6. Wejdź na stronę sklepu modelarskiego (np. MojeHobby, albo PlastModel) i jeśli znajdziesz model czołgu to będą do niego też możliwe dodatki w opcjach.

3. Szukaj po googlach i sklepach modelarskich. Jeśli nie znajdziesz to eBay albo aliexpress pomoże. Ewentualnie sklepy zagraniczne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, patrykd napisał:

Nie kupuj na moje hobby bo to najdroższy sklep z możliwych. Lepiej Exito już

Jak w każdym sklepie - jeden asortyment jest tańszy, inny droższy. Zależy czego konkretnie szukasz - oczywiście ceny możesz porównać zawsze. Na ich plus są inboxy zestawów i odnośniki do dedykowanych dodatków pod wybrany zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mandrivecs napisał:

1. Klej CA w żelu - wolniej schnie i masz parę sekund na manewrowanie elementem; nakładasz metalową szpilką.

2. Lufa do Leoparda 2A7 to ta sama co do wersji 2A6. Wejdź na stronę sklepu modelarskiego (np. MojeHobby, albo PlastModel) i jeśli znajdziesz model czołgu to będą do niego też możliwe dodatki w opcjach.

3. Szukaj po googlach i sklepach modelarskich. Jeśli nie znajdziesz to eBay albo aliexpress pomoże. Ewentualnie sklepy zagraniczne.

 

 

Jedyne co znalazłem to taka lufa https://www.plastmodel.pl/53409-panzer-art-gb35-006-rh-m-120-l55-gun-barrel-for-leopard-2a6amp7-mbt-135 z tym, że na tym zdjęciu wygląda jak jakiś słaby jakościowo plastik z drukarki 3d. Jesteś w stanie mi powiedzieć z czego jest zrobiona i czy warta swojej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.mojehobby.pl/products/RH-M-120-L55-Gun-Barrel-for-Leopard-2A6-7-MBT.html

Tu masz trochę taniej. Lufy to nowy asortyment PanzerArt. To nie wydruk 3d tylko odlew żywiczny. Nie miałem w rękach - nie wypowiem się na temat jakości.

Jaki masz zestaw z którego chcesz budować Leo? Może zestawowa lufa nie jest najgorsza?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mandrivecs napisał:

https://www.mojehobby.pl/products/RH-M-120-L55-Gun-Barrel-for-Leopard-2A6-7-MBT.html

Tu masz trochę taniej. Lufy to nowy asortyment PanzerArt. To nie wydruk 3d tylko odlew żywiczny. Nie miałem w rękach - nie wypowiem się na temat jakości.

Jaki masz zestaw z którego chcesz budować Leo? Może zestawowa lufa nie jest najgorsza?

 

Meng leo 2a7. Lufa całkiem fajna ale interesują mnie trochę większe detale. Jeszcze się zapytam co do tego kleju to czy to jest ten https://www.mojehobby.pl/products/Tamiya-CA-cement-Gel-Type.html ? Oraz jeszcze jedno pytanie jakiej szpachlówki polecasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.