Jump to content

patrykd

Members
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Excellent

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. czym malowałeś kolor 4BO? Mógłbyś wstawić zdjęcie farby albo podać dokładną nazwę ?
 2. Mam pytanie odnośnie metalizerów. Mam w nowym projekcie do pomalowania coś na kolor czysto stalowy (nie gun metal). Jaki metalizer polecacie jakiej firmy? A może ktoś ma fajny patent na wykonywanie stalowych detali? Zastanawiam się nad metalizerem steel od AK z serii xtreme metal? Czy to dobre metalizery są?
 3. patrykd

  Problem z H&S

  To ewidentnie może wskazywać na ten problem co ja miałem. Wymień ten iring na nowy jeśli czyszczenie dyszy nie pomoże.
 4. patrykd

  Problem z H&S

  U mnie bulgotało nawet przy czystym aerografie gdy pojawia się nieszczelność przy oringu gumowym koło dyszy. Jest on podatny na uszkodzdenia poprzez czuszczenie silną chemią. Jest w stanie się przerwać nawet. Sprawdź to połączenie.
 5. Czemu nie widzę zdjęć? Jakiś błąd u mnie?
 6. Dziękuję wszystkim za odbiór pracy i komentarze. Na koniec chciałbym dodać jeszcze mały komentarz od siebie dotyczącył rzeczy, które wg mnie uważam jako autor pracy za wymagające dalszego dokonalenia . Jest ich znacznie więcej niż te wymienione ale na te zwróciłem uwagę w szczególności. Oto one: a) drewno - nadal wygląda cienko. Strasznie nie mogę przeboleć wyglądu tego bloku pod lewarek. Boli mnie jak na niego patrzę. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie tego lepiej zrobić. Cały czas szukam złotego środka. b) wygląd metalowych części. Jeśli chodzi o broń chciałbym iść w stronę
 7. Kolejne parę zdjęć szczegółów
 8. Witam ponownie. Po bardzo długim i żmudnym etapie budowy chciałbym przedstawić mój trzeci model. Z góry dziękuję wszystkim, za wszelką pomoc podczas budowy tego modelu. A teraz krótko o modelu. Model stworzony został przez Dragona. Przedstawia STUGA 3G w wersji wczesnej. Jeśli chodzi o składalność i spasowanie to poezja. Z ulepszeń jakie dodałem od siebie to tylny reling podtrzymujący zapasową gąsienicę, anteny, mocowanie anteny dowódcy, cały sprzęt z tyłu również dodany od siebie, zapiniki do narzędzi wymieniałem (choć nie wszystkie). Ok koniec gadania. Jak zawsze otwarty jestem na kryt
 9. Czekam na dalsze prace. Na osłonie osi koła napinającego jakieś małe rzeczy do szlifowania. Proponuję zastanowić się nad wymianą przy przyszłych modelach zapinek narędzi. Koszt żywicznych nie duży a efekt znacznie lepszy.
 10. patrząc na kable od lampy oryginału a twoje. Te z oryginału są nieco cieńsze
 11. Mam pytanko. W jakim kolorze najlepiej pomalować panzerfausta 30. Do wyboru mam:
 12. Jaki jest twój patent na malowanie stalowych elementów broni? Malujesz na czarno a potem wcierasz pigment gun metal?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.