Skocz do zawartości

Sprzedam Ciężarówki Revell 1:25


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż kilka sztuk białych kruków a więc po kolei:


GFLF Simba 8x8 - Revell 1:24     - 200 zł 
Peterbilt Racing Truck - Revell  1:25  - 500 zł   - nigdy nie otwierany z plombami
Mack Criuse-Liner   AMT matchbox  1:25  400 zł



Wszystkie modele są kompletne z instrukcjami oraz kalkomaniami w stanie idealnym.  Mimo tak wiekowych modeli wszystkie części są nie połamane oraz dobrze zabezpieczone. Przesyłka ok 20zł lub odbiór osobisty, jako że dużo podróżuje po południu kraju, mogę osobiście dowieźć ( za darmo )  na trasie Krasnystaw - Rzeszów - Kraków - Katowice- Wrocław - Legnica.  Więcej info dla zainteresowanych pod tel 605 468 807 Pozdrawiam Przemek.

20230205_135128.jpg

 

 

20230205_140334.jpg

 

 

 

20230205_141128.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Serek
Zmiany w asortymencie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, klasyczne modele!

2500 PLN za zestaw - ta cena robi wrażenie, ciekawe, czy ktoś się zdecyduje...

Kolega z Niemiec robił kiedyś tego wreckera - naprawdę napakowali do środka całą masę części. Mimo tego czytałem też kiedyś (niestety mam problem żeby to teraz znaleźć) że Revell trochę na skróty pojechał jednak jeśli chodzi o kabinę w tym modelu.

Życze powodzenia ze sprzedażą tego wszystkiego i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cervantez napisał:

patrząc po cenie Miury, która kosztuje w sklepie połowę tego, to obstawiam, że pozostałe modele też sporo zawyżone, ale i tak powodzenia życzę :)

 

https://www.ebay.com/itm/224591611578
https://www.supernova-models.com/products/lamborghini-miura-p400-sv-chassis-no-5030-gold-restoration
https://japan-figure.com/products/hasegawa-1-24-lamborghini-miura-p400-sv-chassis-no-5030-gold-restore-plastic-model-20319

Sugerowałem się wyceną sprawdzając ebay...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simba na allegro wisi już od jakiegoś czasu za 200 w zaplombowanym pudełku. I niestety nawet 200 to zbyt wysoka cena za ten zestaw. Osobiście jakbym dostał 150, to bym sprzedawał odrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SebaTDS napisał:

Simba na allegro wisi już od jakiegoś czasu za 200 w zaplombowanym pudełku. I niestety nawet 200 to zbyt wysoka cena za ten zestaw. Osobiście jakbym dostał 150, to bym sprzedawał odrazu.

Bywały nawet oferty za 110zł simby a nie tutaj za 350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, DamianosPL napisał:

Bywały nawet oferty za 110zł simby a nie tutaj za 350zł

Spokojnie panowie, tak jak pisałem jak ktoś znajdzie taniej to zejdę z ceny. Już poprawione 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.