Jump to content

SebaTDS

Members
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SebaTDS

 1. Mógłbyś napisać który z nich jest najbardziej godny polecenia i dlaczego?
 2. Dzięki, a myślałem że przeszukalem całe internety.
 3. Czy posiada ktoś instrukcje do modelu Dragon 6043 -Stug IV. Najlepiej skan.
 4. Może poza tematem, ale jak się spisywał wentylator?
 5. Model przyjemny dla oko, mam tylko pytanie, czy gąski na wieży nie powinny być czarne?
 6. Jest jeszcze model SA-2 Trumpetera w 1:35. Model pięknie wykonany, klasa sama w sobie. Co do odbioru całości, to osobiście bym pokombinował z oponami, bo model wygląda jakby ważył tyle co piórko. Niema śladów w podłożu, może nielewituje, ale też wygląda jakby był położony.
 7. Co do dioramki to widziałbym taką drogę na urwiskiem i w tle zdjęcie moża, albo jakiś "spacer" po plaży.
 8. Tak też myślałem, że coś tam było, no ale w takiej formie to jakoś dziwnie wyglądało. Model naprawdę miły dla oka. Fajnie jakby stał na jakiejś dioramce z brzegiem moża, lub coś w tym stylu.
 9. Fajny model, bardzo miły dla oka, ale jakoś bardzo dziwnie wygląda brak jakiegokolwiek zakończenia na linie z lewej strony kabiny (ładnie widać na ostatnim zdjęciu). Tak jakby zabrakło Ci pomysłu.
 10. Ciekawa robota, ale rama na antenę strasznie się różni od tej na zdjęciach
 11. Prawdę mówiąc pompa raczej zbędna, jeżeli niebędzie pompy, to i węże zbędne. Chyba, że by dać pompę pływającą w jednej z gablot, lub jak to jest praktykowane na dachu i wtedy kilka odcinków mogło by być. Może też być jakaś szlamówka w gablocie, ale wtedy było by trzeba umieścić gdzieś wąż ssawny ( najczęściej sztywny zielony).
 12. Ten Unimog, ma agregat prądotwórczy z napędzany bezpośrednio z silnika samochodu. Na tych sankach może być agregat przenośny, albo jakiś sprzęt podręczny typu pilarki, może sprzęt medyczny (torba PSP R1) lub coś w tym stylu. Samochód jak już Ci wspominałem, będzie wykożystywany jako terenowa zabawka do ciągnięcia przyczepy z łodzią, więc na samochodzie będzie sprzęt przeprawowy, ratowniczy i do ratownictwa wodnego. Poprzednio samochód był przeznaczony do ratownictwa technicznego i taki sprzęt miał na sobie. Znalazłem taki artykuł, ale niejest on w 100% poprawny, przynajmniej w stosunku do Poznańskiego Mesia. http://prl998.pl/pokazsamochod.php?id=160
 13. Spoko niema problemu, myślę, że po starej znajomości zgodzą się na małą sesję, chyba powinienem mieć jeszcze zdjęcia jak ojciec nim jechał w barwach JRG 4 Poznań na poligon do Pstrąża i posiadał naklejoną plakietkę z napisem "Twardy" zajumaną z czołgu
 14. Witam Masz już upatrzone jakieś malowanie? Kiedyś był taki u ojca w jednostce JRG 4 w Poznaniu, obecnie został przekazany do OSP Strykowo. Można go zobaczyć: http://www.czerwonesamochody.com/details.php?image_id=20064&mode=search Gdybyś się zdecydował na właśnie ten model, to mógłbym w wolnym czasie podjechać i zrobić mu parę fotek, ale nieobiecuję na 100% kiedy. Co do brudzenia i śladów eksploatacji na wozach strażackich to temat rzeka.
 15. Super to wychodzi, ale robisz skrzynie, które były wtedy nowe lub prawie nowe, więc nie powinny być mocno sfatygowane. Pozatym na zdjęciu widać, że skrzynia jest malowana bądź lakierowana i złożona bardzo szczelnie, a u ciebie widać duże przerwy, jakby to była skrzynia na ziemniaki.
 16. Końcówka lufy Flaka jest jakaś taka krzywa, albo to złudzenie na zdjęciach.
 17. Jakby Cię interesowało, to chyba mam gdzieś instrukcję po żywicznym wnętrzu Jaguar-a.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.