Skocz do zawartości

Hej. Mam zamiar sklecić coś ciekawego w 1:35, wasza opinia na temat zestawów typu "full interior" ?


Grzebala5D

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o jakiejś współczesnej puszce a może o serii takowych ?

 

Z tego co widziałem łatwo dostępne są zestawy:

T-55

T-72, T72M

M1A1/2 SEP

Leopard 2 A6

i to - tyle, cóż szału nie ma.

 

Co sądzicie o tego typu zestawach, warto dokładać parę ojro ? Czy efekt końcowy jest tego wart, czy to raczej sztuka dla własnej satysfakcji ? 

Edytowane przez Grzebala5D
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Raczej to drugie, ile zobaczysz przez właz średnicy 10mm... bez wypatroszenia delikwenta np. w czasie remontu czy podobnych sytuacjach środek niestety sztuka dla sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mandrivecs napisał:

Zrób Abramsa w remoncie, możesz wystawić cały motor na zewnątrz i tył będzie ładnie rozbebeszony... Wieżę też niby można zdjąć i postawić na stojakach ...

Dobra myśl ! Remont albo - jako aktualny temat - przywrócenie do służby w celu odsprzedaży "Naszej Kochanej Ojczyźnie..." ... muszę obadać (tzn. poszukać ewentualnej dokumentacji fotograficznej) temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grzebala5D changed the title to Hej. Mam zamiar sklecić coś ciekawego w 1:35, wasza opinia na temat zestawów typu "full interior" ?

- wnętrza nie musisz całkiem zamykać,     - możesz tam gdzie to możliwe zrobić ściankę przezroczystą lub jej brak ,     - można fragmenty gotowego wnętrza pięknie sfotografować i zamknąć kadłub (pomyśl o malutkich magnesach)    - interior  wystaw na zewnątrz,    - może jakiś tank z Wielkiej Wojny,     - inspiracji jest w necie wiele stąd moja odpowiedź

Edytowane przez panmopsik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grzebala5D napisał:

Dobra myśl ! Remont albo - jako aktualny temat - przywrócenie do służby w celu odsprzedaży "Naszej Kochanej Ojczyźnie..." ... muszę obadać (tzn. poszukać ewentualnej dokumentacji fotograficznej) temat.

Proponuję tę publikację:

https://plastmodel.pl/35138-ammo-of-mig-jimenez-5950-m1a2sep-abrams-main-battle-tank-in-detail-english

i tego czołgutka:

https://www.mojehobby.pl/products/M1A1-A2-Abrams-with-Full-Interior.html

W 99% masz wszystko czego potrzebujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, panmopsik napisał:

- wnętrza nie musisz całkiem zamykać,     - możesz tam gdzie to możliwe zrobić ściankę przezroczystą lub jej brak ,     - można fragmenty gotowego wnętrza pięknie sfotografować i zamknąć kadłub (pomyśl o malutkich magnesach)    - interior  wystaw na zewnątrz,    - może jakiś tank z Wielkiej Wojny,     - inspiracji jest w necie wiele stąd moja odpowiedź

Dzięki za sugestię. II wojna to niestety nie moja bajka, zrobię coś współczesnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mandrivecs napisał:

Dzięki. Tak - myślałem i nad tym zestawem. Publikacja wygląda znajomo, gdzieś ją już widziałem, zdaje się, że któryś z belgijskich kolegów, członków jednego z mniejszych klubów modelarskich ją posiada. Cena jest przystępna i pewnie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.