Skocz do zawartości

Tiran 4 Sharir (105 mm) - Tacom (2051) - IDF)`70


Sebastian76

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Endrju napisał:

Ale skromniś z Ciebie. Te zbliżenia są bardzo dobre. Pokazują wszystko co mają pokazać. Podobno zawsze wszystko można zrobić lepiej ale my tu generalnie nie wypowiadamy się na temat Twoich zdjęć tylko na temat Twojego modelu. Tak trzymaj.

 

Ponownie dziękuję za miłe słowo. To jednak nie kwestia skromności, ale wymagań. Jak słusznie zauważyłeś modele zyskują bardzo przy fotografowaniu ich z bliska, pokazując tą całą  drobiazgową pracę. Niestety do tego najlepiej nadają się obiektywy z trybem macro, które są w stanie zapewnić ostrość w całym kadrze. Telefony niestety słabo w tym zakresie 😉 

Gdybyś otworzył te zdjęcia (zbliżenia) na dużym monitorze dostrzegłbyś, że są niestety niechlujne - mimo, iż trochę z nimi się w odpowiednim programie do obróbki napracowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :)

K-emy, a szczególnie półcalówka są bardzo mydlane i na dodatek pomalowane bardzo "płasko", bez wyciągnięcia szczegółów. Dlatego pozwoliłem sobie użyć określenia "straszą".

Temu k-emowi bardzo też przydałaby się chłodnica oddzielona od lufy - jak np. w tym aberze -> https://www.mojehobby.pl/products/U.S-.50-Cal.-Browning-M2-HB-Machine-Gun-Barrel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, martinello napisał:

Jasne :)

K-emy, a szczególnie półcalówka są bardzo mydlane i na dodatek pomalowane bardzo "płasko", bez wyciągnięcia szczegółów. Dlatego pozwoliłem sobie użyć określenia "straszą".

Temu k-emowi bardzo też przydałaby się chłodnica oddzielona od lufy - jak np. w tym aberze -> https://www.mojehobby.pl/products/U.S-.50-Cal.-Browning-M2-HB-Machine-Gun-Barrel.html

Wielkie dzięki :) 

Czyli się tak nie wycierają jak broń ręczna . Brakło reserchu :) 

Fototrawiona pięćdziesiątka - bajka :) - na pewno w kolejnym spróbuję:) 

Edytowane przez Sebastian76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sebastian76 napisał:

 

Dziękuję - Faktycznie te teciaki wyglądają jakoś bardziej rasowo po tych modernizacjach. 

No to masz spore pole do popisu. Bliski wschod, Afryka.

W izraelu tez kilka rodzajow tirana.

 

Ja rok temu poczynilem wlasnie takiego jak Ty1675578267_IMG_20220422_2210043.thumb.jpg.7afe4dc398a835142b246cadbd838039.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jonathan napisał:

No to masz spore pole do popisu. Bliski wschod, Afryka.

W izraelu tez kilka rodzajow tirana.

 

Ja rok temu poczynilem wlasnie takiego jak Ty

 

Dokładnie :) Tiran 5 (T-55) i Tiran 6 (T-62) - Na pewno będą na liście. Póki co nadrabiam Stug`a III :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zmalowany! I plus za duperelki,  zawsze dobrze wpływają na końcowy efekt :)  Jedynie jak koledzy pisali, trochę gąski nie teges, ale nie ma źle. 

Prosi się o podstawkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.