Jump to content

Mazury AirShow 2023 ODWOŁANE !


Recommended Posts

Mazury AirShow 2023 – ODWOŁANE!!!
Szanowni Przyjaciele Lotniczych Mazur!
Obdarzając wszystkich przyjaciół Lotniczych Mazur wielkim szacunkiem , z pewnym smutkiem informujemy , że po ostatecznych rozmowach z potencjalnymi sponsorami Mazury AirShow 2023 zapadła decyzja Zarządu Aeroklubu Krainy Jezior o ograniczeniu tegorocznego planowanego lotniczego eventu tylko do programu XXV Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa, zaplanowanego w dniach 3-6.08.2023 r.
Niestety z powodu braku możliwości zbilansowania przewidywanych kosztów z deklarowanymi przychodami, w tym roku nie będzie finału ZLOTU w formie mazurskich pokazów lotniczych. Natomiast dwa dni XXV MZPL 5.08.(sobota) i 6.08.(niedziela), będą dniami otwartymi – dostępnymi dla publiczności na wystawę statyczną samolotów , spotkania z pilotami i loty widokowe.
Niestrudzeni problemami ekonomicznymi w tym roku, kolejne mazurskie pokazy lotnicze pn. Mazury AirShow 2024 planujemy w dniach 3-4 sierpnia 2024 do których wsparcia już dziś zapraszamy
Zarząd Aeroklubu Krainy Jezior!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dodam do tematu, że raczej Mazury Air Show są już historią. Wszystko przez trudny charakter Tołwińskiego, z którym  nikt już nie chce współpracować. Dlatego urząd miejski Giżycko "przejął" imrezę i teraz co roku będzie Giżycko Air Show. Zdjęcia z prologu można zobaczyć tu: https://wmspotters.pl/2023/gizycko-airshow-2023-prolog/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.