Jump to content

Micz

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Micz last won the day on February 9 2019

Micz had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze są pokazy Gdynia AeroBaltic, jakby co to prawie wszystkie pokazy z Warmii i Mazur mam obfografowane.
 2. Kitty Hawk ma w zapowiedziach na 2020 rok Mi-8/Mi-17 w 1:48
 3. Mam takie samo wrażenie co do tego wątku. Może po prostu brakuje odpowiedniej chemii modelarskiej: 😆😆😆 Ale koniec końców wątęk mnie zachęcił i kupie sobie Kobuza, chociażby po to, aby powalczyć z wycięciem tej części 💪
 4. Ja posiłkowałem się taką ilustracją:
 5. Na koniec przetarłbym to suchym pędzlem białym lub jasno szarym kolorem, aby trochę uwypuklić detale. Poza tym dobrze to wygląda. Trzymam kciuki
 6. Model generalnie składa się przyjemnie, najbardziej problemowym etapem prac jest osłona silnika - trochę szlifowania będzie. Powodzenia w budowie, załaczam kilka fotek swojego ulepu:
 7. Moim skromnym zdaniem jest bardzo dobrze. Przy zakupie trzeba tylko sprawdzić blaszkę czy nie jest pogięta zbyt mocno - producent zapakował ją tylko w woreczek strunowy bez żadnej tekturowej podkładki.
 8. Widzę, że nikt narazie nie zrobił coming out'u więc śpieszę z fotkami (model kupiony w sklepie stacjonarnym za 149zł):
 9. Czy ten YF-23 jest lepszy od modelu Italeri?
 10. Dla osób wolnych od Facebooka wrzucam foto i info, no to czekamy!
 11. Mój pierwszy model z tematyki gąsienicowej, mam nadzieję, że nie wyszło mocno źle. Model firmy Dragon sklejał się całkiem fajnie, malowany farbami Vallejo, lufa z RB Model.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.