Skocz do zawartości

Włocławek 2023


boberm1

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Thalgonis napisał:

Tu masz rejestrację modeli:

rejestracja

Dzieki. 

Znaczy- odbedzie się. Jak mniemam standartowo czyli  sobota- niedziela w Starym Browarze.

BTW:Nie przewiduję udziału w konkursie- no chyba że bylby to konkurs na karykaturę  modelu😁😁. Ja raczej jako widz i podglądacz prac Modelarzy . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, boberm1 napisał:

...

BTW:Nie przewiduję udziału w konkursie- no chyba że bylby to konkurs na karykaturę  modelu😁😁. Ja raczej jako widz i podglądacz prac Modelarzy . 

 

Dokładnie z takim samym podejściem jak Twoje zdecydowałem się wziąć udział w swoim pierwszym konkursie właśnie we Włocławku (edycja 2021) i okazało się, że warto było się „zarydzykować” :) Dopóki się nie odważysz wystawić coś swojego to się nie dowiesz czy jest to karykatura czy też nie... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Thalgonis napisał:

 

Dokładnie z takim samym podejściem jak Twoje zdecydowałem się wziąć udział w swoim pierwszym konkursie właśnie we Włocławku (edycja 2021) i okazało się, że warto było się „zarydzykować” :) Dopóki się nie odważysz wystawić coś swojego to się nie dowiesz czy jest to karykatura czy też nie... 

Potwierdzam słowa kolegi @Thalgonis.

Warto spróbować.Nie Masz nic do stracenia.

Sam wielkich sukcesów nie osiągnąłem i z pewnym względów zrezygnowałem z uczestnictwa w następnych ale naprawdę warto było wystartować.Nie żałuję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,właśnie zamieściłem info o Festiwalu ,regulamin ,klasy startowe,Nagrody Specjalne ,link do rejestracji elektronicznej (Modele rejestrujemy do 19.10.2023),oraz link do wydarzenia na stronie FB.Serdecznie zapraszam .W razie pytań proszę dzwonić tel.607367464.Pozdrawiam .

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie tu, bo na PW coś nie ten teges :)

 

 

1. Jak opisać w przypadku kolekcji (kategoria PI) producenta? 4 modele, „różni producenci” <- tak mogę to opisać?
2. Czy przy kolekcji (jak w pkt. 1) opłata jest za 4 modele czy za każdy osobno? Oczywiście dotyczy seniora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szukam transportu z okolic Piotrkowa Trybunalskiego. Jedzie ktoś z Śląska autostradą nr 1 do Włocławka. Bardzo chętnie się z kimś zabiorę. Mieszkam 5 km od autostrady :) Oczywiście do kosztów przejazdu się dokładam.
Zabieram z sobą tylko jeden model.

Pozdrawiam
Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2023 o 15:10, Thalgonis napisał:

Ponawiam pytanie tu, bo na PW coś nie ten teges :)

 

 

1. Jak opisać w przypadku kolekcji (kategoria PI) producenta? 4 modele, „różni producenci” <- tak mogę to opisać?
2. Czy przy kolekcji (jak w pkt. 1) opłata jest za 4 modele czy za każdy osobno? Oczywiście dotyczy seniora.

 

 

Opłata jest stała i bez względu na ilość zgłoszonych modeli płaci pan 15pln lub 5 PLN ,w zależności czy modele rejestruje senior czy junior .Jeśli chodzi o kategorie PI -Inne w opisie kolekcji może pan podać ,różni producenci ,pozdrawiam .

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.