Jump to content

Xmen

Members
 • Content Count

  1,190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Xmen

 1. Kalkomanie LF Models kupione w KS Model. Będzie jeszcze jeden od Army ale już z żółtymi krzyżami.
 2. Dobra zdjęcia jeszcze raz bo w poprzednim poście wstawiłem po staremu.Cholerne przyzwyczajenia.
 3. Zmieniłem lakier na półmat i jest trochę lepiej.Dużo zależy od kąta padania światła. [img]https://i.imgur.com/S0tQ7lCl.jpg[/img][img]https://i.imgur.com/e9HbEZvl.jpg[/img]
 4. I bardzo dobrze. Przejście to za dużo powiedziane.Chciałem zrobić parę modeli by zobaczyć jak mi wyjdzie.
 5. No to sprawę koloru mamy wyjaśnioną (chyba). Miał być debiut w 48 ale raczej sobie odpuszczę.Jak takiego szkraba nie potrafię dobrze wymalować to co by było przy większym.Strach pomyśleć.
 6. Mogę kolegę uspokoić że model na pewno jest zielony.Wystarczyło że zmieniłem tło przy tych samych ustawieniach.Miał wylądować w koszu ale może jednak ocalenie.
 7. Model jest zielony.RLM 70 czy jakoś tak. Te kalki nie srebrzą bo jak dałem połysk na i pod kalki było ok. Dopiero jak dostały matu to wylazły.Płyn Bilmodela mam ale go nie użyłem bo wyglądało że jest w porządku. Niestety nie jest. Lakier GX 100 na i pod kalki gdyby ktoś chciał wiedzieć. Z lewej strony miej widać film bo dałem więcej lakieru aż kalki zaczęło rozpuszczać.
 8. Nie ale jak się samo zrobi to wygodniej a do tego człowiek się szybko przyzwyczaja.
 9. Następny zrobiony relaksacyjnie model.Kalki Kora Model.Galeria na typową sztukę.Można się pastwić. PS. Kalki z prawej strony które tak dają po oczach to tak dziwnie wyglądają tylko na zdjęciach.Na żywo jest prawie dobrze.Ogólnie kalki jak cerata.
 10. Xmen

  Test zdjęcia

  Trzeci test. Tak jak myślałem "Auto resize" nie działa Trzeba poczekać aż temat zostanie ogarnięty.
 11. Jako że trochę się ogarnąłem postanowiłem zrobić małą aktualizację. D-520 Hasegawa/Hobby2000 P-40F Special Hobby P-47D Thunderbolt P-400 Aircobra RS Model Fiat G-50 AML Hawker Hurricane Mk.I Hasegawa/Hobby2000 I to tyle na dzisiaj.
 12. Drogi Mikołaju wiem o czym piszesz ale naprawdę nie czuję takiej potrzeby.Już o tym rozmawialiśmy.Dużo też moje modele tracą w odbiorze przez nie najlepsze zdjęcia.Uwierz mi że na półkę w zupełności wystarczy. Fajnie że się podoba.
 13. Się Pan tak nie denerwuje.W końcu w narzekaniu na wszystko jesteśmy mistrzami świata.Taka to nasza cecha narodowa.
 14. Dzięki drugi sposób zadziałał.Trzeba zmienić przyzwyczajenia.
 15. Xmen

  Test zdjęcia

  Drugi test.
 16. A tak wychodzi u mnie.Do tej pory nie było problemu. [img]https://i.imgur.com/VqukEer.jpg[/img]
 17. Xmen

  Test zdjęcia

  [img]https://i.imgur.com/VqukEer.jpg[/img]
 18. Daliście ciała po całości.Zdjęć nowo wstawionych przez Imgura nie widać nie tylko w prywatnych wiadomościach ale w galeriach też.Dzisiaj wstawiałem nową galerię i dooopa.
 19. Mój to musi najpierw do mnie dojechać.Zamówiony już jest , malowanie już też wybrane.
 20. No to jest nadzieja bo już dużo nie zostało do końca roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.