Jump to content

Xmen

Members
 • Content Count

  1,809
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Xmen

 1. A co to za różnica czym kto maluje?Liczy się efekt końcowy.Jednemu pasują takie farby a drugiemu inne.Też mam spory zapas Humbroli i gdyby czas schnięcia był krótszy pewnie bym dalej ich używał.
 2. Skąd mamy wiedzieć?
 3. Przejścia kolorów to słabo wyglądają.Fluid maskujący za bardzo to się nie nadaje do tego.
 4. Spoko.Może ja się zdecyduję lukę wypełnić.Kto wie.
 5. Zakończenie z przytupem.Ciekawie wygląda bez baniaków na końcach skrzydeł.Aż mnie naszła ochota na "śledzia".
 6. Pewnie i latali ale za cholerę nie mogę się przyzwyczaić do F-104 z bombami.Dla mnie to rasowy Fighter.
 7. Sytuacja jest pod kontrolą.Tak ma być.
 8. Jak już zdecydowałeś się na malowanie czerwonych oznaczeń na osłonach podwozia to trzeba było hinomaru też wymalować.Wtedy wszystkie oznaczenia byłyby w jednym kolorze.Te niebieskie paski to też łatwizna do wymalowania.Z kalkomanii użyłbym tylko numerów.
 9. Nikt się nie śmieje.Ja swojego pierwszego PZL-37 Łoś w 1984 roku malowałem farbą nitro w kolorze "ciemny orzech".Aż mu ogon częściowo rozpuściło.
 10. Nie używam.
 11. Magnat Śnieżka Dekoral
 12. Dzięki Dlatego jest w tym malowaniu. Niektórzy dopominają się o zdjęcie "brzucha" to zrobiłem.Oglądacie na własną odpowiedzialność.
 13. Xmen

  Zakupy... Cz.4

  Trochu książków do biblioteczki.
 14. Trzeba przyznać że kolega dał czadu. Z podwoziem jest lepiej ale parę rzeczy jeszcze jest do poprawienia.
 15. Bydzie. Nie bardzo mam czas zrobić.
 16. Dzięki. Tylko jest taka sprawa że ja nie czuje potrzeby żeby tak robić modele. Dlatego podchodzę do tego na luzie. Doszedłem do jakiegoś tam poziomu i starczy.Mówią że kto się nie rozwija to się cofa czy jakoś tak ale nic a nic się tym nie przejmuje. Ja jestem w miarę z moich modeli zadowolony i tak niech zostanie. PS.Nienawidzę słowa sklejacz.
 17. To tak jak ja. No widzisz Ty byś chciał się trochę zbliżyć do tego poziomu a ja nawet o tym nie myślę że o próbowaniu nie wspomnę. Dlatego podchodzę do tego na luzie.
 18. Nie wiem da kogo bo bynajmniej nie dla mnie.Lubię sobie pooglądać co tam nowego "wyczarowali". Z Mikołajem sobie porozmawiałem swego czasu i to że mamy trochę inny pogląd na modelarstwo nie zmienia faktu że doceniam i podziwiam jego opanowanie warsztatu.Rymulusa zresztą też.
 19. Co koledze tak ciężko?
 20. Może i żadna filozofia ale bez problemu znajdzie się na forum modele których autorzy mają z tym problem.Bawią się w różne cuda wianki a w galerii pierwsze co się rzuca w oczy to ślady paluchów odciśnięte na modelu, plamy po kleju i takie tam inne kwiatki.Ale najważniejsze że wash jest nałożony bo inni tak robią i tak było poradniku napisane /pokazane. Modelarstwo to nie wyścigi tylko proces rozłożony na etapy.Jak wyglądały by modele Mikołaja75 lub Rymulusa gdyby tak pędzili do przodu.A tak z przyjemnością się ogląda nawet relację z budowy. I żeby nie było to tylko i wyłącznie moja t
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.