Jump to content

Xmen

Members
 • Content Count

  1,042
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Xmen

 1. Ale nikt nie mówi o wstydzie.To w dobie internetu gdzie można sobie wszystko znaleźć jest czyste lenistwo.Niech się ktoś inny produkuje i szuka a ja dostaję wszystko podane na tacy.To nie te czasy że trzeba było kupować każdą dostępną literaturę żeby na temat danej konstytucji zdobyć informacje.Wystarczy włączyć komputer i gotowe.Trzeba tylko chcieć i nic więcej.
 2. Być może ale dla mnie tak wygląda.Zresztą zdjęcia też takie sobie.
 3. Taki czysty. Bez "obić" farby i zero okopceń.Nówka nieśmigana.
 4. No i gitara. Teraz już wiem. Dzięki.
 5. Takie jedno pytanie. Czy ten Olive drab nie jest za jasny?To raczej powinien być OD 41 a ten to przypomina OD ANA613. Ja się nie znam i dlatego pytam.
 6. Tak samemu poszukać to nie łaska.Przecież na temat tego samolotu to jest literatury na "tony"
 7. Może kiedyś. To już ostatnie.Jak 7 będzie zielony,Jak 1 i Jak-3 szare,I -153 i I-16 zielone. Chyba że się coś zmieni ale to już tak jak napisałem na priv.
 8. Tomek ja wiem że one mogły przenosić bomby . Jednak F 104 to taka " wyścigówka" i z bombami wygląda dziwnie .Tak jakby ktoś założył do Ferrari bagażnik dachowy.
 9. Chcesz to masz. Ładnie pomalowany, nie "uświniony " ponad miarę .Podoba się .Jedynie co mi nie pasuje to te "piguły" pod skrzydłami .Normalnie pasują do F-104" jak do śwnini siodło". Ładna kolekcja.
 10. Zrobiłem ale nie wstawiłem. Nie spodobało mi się.
 11. Miło że tak uważasz.Teraz jednak robię dla siebie na półeczkę i tak mi wystarczy.Na forum pokazuję nie jako przy okazji, tylko dlatego że mam konto.Nikt oprócz mnie ich oglądał nie będzie a na zdjęciach nie wszystko widać.Na żadne zawody ich "targał" nie będę.
 12. Miejscem produkcji .A tak poważnie to weź trochę szpachlówki dodaj razcieńczalnika i będziesz mógł kombinować z gęstością do woli.
 13. Nie.Poszedłem na łatwiznę. Gwiazdy są inne, a numery wybrane są z premedytacją.
 14. Jako że trwa moda na modele Jaków to zrobiłem sobie i ja.Modele firmy Brengun praktycznie prosto z pudła.W modelu Jak 1 zmieniłem kalkomanie na oznakowanie z zestawu AML.W obydwóch dodałem pasy Eduarda.Na zdjęciach widać małe niedociągnięcia ale jako pseudomodelarz jakoś to zniosę.Zapraszam. Aha jaka Army też mam tylko będzie robiony razem z Jakiem 3. Jak-1 Jak-1b
 15. Używam piwa i tak się zastanawiam czym się różni od wódki. Tym i tym można się upić.Skład mają inny -np. więcej lub mniej alkoholu i innych składników? Dużo zależy od konkretnego gatunku ale może jest jakaś generalna zasada.
 16. Ładny model .Lepiej pomalowany niż Morane.Widać moda na Jaki trwa w najlepsze .Sam jej też uległem bo kończę dwa na raz .Zresztą ten też na mnie czeka w składziku.
 17. Ale czy na pewno?Bo jako pseudo modelarz nie chciał bym zrobić coś nie tak.Jeszcze mi ktoś zarzuci że nie zastosowałem farb wskazanych przez producenta modelu.
 18. Kolory to ja mam odpowiednie.Nie wiem tylko czy tak można.
 19. W modelu który kończę mam kolory podane według RC AK.Czy mogę zamiast nich zastosować farby innych producentów?W tym przypadku Hataki i MR Paint.
 20. Zrób bez otwartych klap i problem z głowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.