Jump to content

Xmen

Members
 • Content Count

  597
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Xmen

 1. Fajny jest.Duży plus za temat.To teraz do kompletu Jugol i Bułgar.
 2. Będę obserwował.Jednak Ki 46 lepiej kupić Hasegawę.Jest droższa ale jakość nieporównywalna.Do Raidena warto kupić blaszkę bo szklarnia jest stosunków duża i widać wnętrze.Do Shoki można ale nie trzeba choć faktycznie bieda straszna.
 3. Kupię o szerokości 60cm bo 40 może być za mała gdyby na starość mi odbiło i zmienię skalę na 48 do której coraz bardziej mnie ciągnie.Trochę za cińki w uszach jeszcze jestem ale może kiedyś.
 4. Panowie spokojnie.Wiem że można inaczej ale na parasolki nie mam miejsca.Cała szerokość mojej "pieczary" ma 140cm z tego przestrzeni roboczej jest 90cm.Reszta powierzchni zastawione regałami.Już teraz mam problem rozstawić statyw do aparatu tak że parasolki odpadają niestety bo się nie ruszę.Namiot jest dla mnie optymalnym rozwiązaniem.Na te moje ulepki wystarczy. Dzięki za tak duży odzew.Prawdę mówiąc nie spodziewałem się.
 5. Dzięki Panowie za podpowiedź.Robię głównie myśliwce w 72 i myślałem o wielkości 60 cm.Jest jeszcze 40 ale wydaje się za mały.Co do barwy to takie są w zestawie jak się uda to zmienię.
 6. Chcę kupić namiot bezcieniowy.Czy te oferowane na znanym portalu aukcyjnym są coś warte?W opisie podają jasność jednej żarówki na 5500K.Czy to wystarczy do zdjęć modeli?Mogę wydać do 250 zł.
 7. To taki niewinny żarcik był.Jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam nie chciałem.
 8. Łe taki czysty.Nie poobijany, bez wycieków i okopceń.Nuda. Teraz poważnie.Bardzo duży plus za temat.Bardzo fajnie zrobiony.Jestem na tak.Podoba się.Owiewkę bym oderwał i wyczyścił bo model od razu by zyskał .Czekam na galerię tego modelu w tle.
 9. Ja kupiłem następnego.Miał być Fin ale chyba się nie odważę.
 10. No i bardzo fajnie.Widzę fiacika z AMLu więc nie tylko ja się zdecydowałem na orkę z tym modelem.
 11. Możesz dorzucić nie ma problemu.
 12. Dajesz.Ja chętnie zobaczę.
 13. Jako że zbliża się niedziela i w wielu domach będzie gotowany rosół tym razem tym razem trochę włoszczyzny. Ostrzegam że oglądacie te zdjęcia na własną odpowiedzialność.Jest to przegląd mojej "tfórczości" z wielu lat.Niektóre jak oglądam to aż się wstydzę. Fiat G-50 bis Fiat G-55 Fiat Cr-42 AS Macchi Mc-200 Macchi Mc-202 Reggiane Re-2000 Reggiane Re-2001 Romeo Ro-57
 14. Potwierdzam.Też używam tej metody.
 15. Niestety nie.Jest to Romeo Ro 57.
 16. Każdy ma galerię na forum oprócz modeli Zero.
 17. Dzięki Panowie za pozytywny odbiór.Rufe będzie odnowiony przy okazji budowy nowego.Będą dwa jeden szary a drugi zielony. Wellington to model firmy Matchbox pakowany przez Revella.Kupiony za parę złotych.
 18. Jako że właśnie mijają dwa lata jak zagościłem na forum postanowiłem zebrać moje ulepki w jednym miejscu.Duża w tym zasługa kolegi abtb.Dzięki Tomek. No to zaczynamy.W pierwszej kolejności Modele oznaczone Hinomaru a potem cała reszta. Pierwszy na forum.Ki 46 III D4Y-2S Ki 102 N1K2-Ja N1K1-Ja P1Y-2S N1K1-Jb Ki-100 Ki 100 C6N-2S Ki 43 III J2M2 Ki 84 Ki 44 II N1K1 J1N1 Dwa modele które nie były pokazywane na forum.Proszę się nie śmiać.Pliz A6M2 A6M2-N A tak to wygląda w realu na półkach. I na dzień dzisiejszy to tyle.
 19. Dobrze że choć komuś się podoba. O portfolio myślałem ale nie wiem czy warto robić.
 20. Jak mogłeś ?Bez kamuflażu i o zgrozo bez szachownic.Taki dziewiczy nawet kolektory śladu rdzy nie mają.A tak poważnie to kapitalna robota.
 21. Kolekcji japońskiej ciąg dalszy.Model premierę miał w latach 90 i taki prezentuje poziom detali . Kabina pusta w środku , jest tylko podłoga "fotele" i tablica przyrządów.Ściany gołe.Eduard robił blaszkę ale obecnie nie o kupienia niestety bo wnęki podwozia to jedna dziura.Od siebie dodałem tylko pasy i trochę podziałałem we wnętrzu ale nie ma się czym chwalić.Model zrobiony z bardzo delikatnymi śladami zużycia bo na większości zdjęć tak te samoloty wyglądają.Nie biorę pod uwagą zdjęć ze złomowisk po zakończeniu wojny.Linie zapuszczone washem AK do zielonego kamuflażu.Można szczelać. Dwa zdjęcia w naturalnym świetle.
 22. Dlatego podziwiam ludzi którym się chce te modele sklejać i to jeszcze tak elegancko.Po za tym mam duży sentyment do tych modeli bo od takich zaczynałem swoją przygodę z modelarstwem.Modele jeszcze z importu walizkowego kupowane na bazarze i w komisie w Poznaniu. Jeszcze raz gratuluję modelu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.