Skocz do zawartości

(S) Dioramy 1-35


bordawski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z domowymi jesiennymi porządkami sprzedaje swoje dioramy, może ktoś z was będzie zainteresowany dla chętnych mogę wysłać więcej zdjęć i bardziej dokładne 

 

IMG_20231029_165312.jpg

IMG_20231029_165318.jpg

IMG_20231029_165334.jpg

IMG_20231029_165343.jpg

Edytowane przez bordawski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak cen, niedokonczylem wrzucania ogłoszenia. Wiem że zdjęcia są słabej jakości ale lepsze mi nie przechodzą że względu na rozmiar jeżeli ktoś będzie zainteresowany to podeślę lepsze i więcej na priv 

1- diorama ucieczka z Mokotowa cena 500zl diorama zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie magazynu Super Model oraz wiele innych nagród na innych konkursach

2. Diorama zasadzka na Iwana 400zl diorama zdobyła kilka pierwszych miejsc na różnych konkursach, poza tym że jest przykurzona i jedno drzewko się złamało wszystko ok

3. Diorama A Bandit goes down 400zl diorama zdobyła kilka pierwszych miejsc na różnych konkursach, aktualnie kilka elementów wymaga poprawy 

4. Niedokończona diorama - winietka 200zl 

Na winietce leopard - kilka elementów do poprawy doklejenia głównie zawieszenie. Do pomalowania ramka i ścianki 

Edytowane przez bordawski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.