Skocz do zawartości

Polski Abrams czyli M1A1 FEP


MarDro

Rekomendowane odpowiedzi

Model wykonany na bazie RFMowego wypustu M1A1 FEP z drobnymi modyfikacjami. Na plastikowych profilach osadziłem żywiczne podstawy anten Scale23 wraz z Aberowymi antenami. Abrams malowany był farbami Tamiya, znalazły się na nim kalki ToRo Model. Zapraszam do galerii. 

DSC_0103 (1).jpg

DSC_0100.jpg

DSC_0092.jpg

DSC_0089.jpg

DSC_0090 (6).jpg

DSC_0091.jpg

DSC_0094.jpg

DSC_0095.jpg

DSC_0093.jpg

DSC_0098.jpg

DSC_0096.jpg

DSC_0088.jpg

DSC_0099.jpg

DSC_0097.jpg

DSC_0102.jpg

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zmalowany model, fajne cieniowanie, które nie uciekło pod brudzeniem. Widać też polskie modyfikacje ale AIDATS zostawiłeś starego typu. 

Edytowane przez FAHR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mandrivecs napisał:

Tak na szybko, to wkleiłeś zły wariant przednich błotników (powinien być z przetłoczeniami) i klapy blow-off też nie ta wersja... 

Z tym pierwszym zdaniem trudno się zgodzić gdyż jak wynika ze zdjęć cześć pojazdów je posiada , to samo może być w wypadku ww. klap. Dopiero gdy będą wszystkie pojazdy dobrze obcykane to wtedy można ze 100% pewnością tak powiedzieć gdyż to że czegoś nie widzimy to nie oznacza automatycznie że tego nie  ma lub na odwrót.  

Brak opisu.

na pierwszym z lewej strony brak, nastepny posiada przetłoczenia widoczne na brązowej farbie

Brak opisu.

brak przetłoczeń

gf-ewGw-H4Rh-PWRN_abramsy-sa-juz-w-polsce-najlepsze-czolgi-swiata-wplynely-do-portu-664x0-nocrop.jpg

lewy posiada , widać to na czarnej plamie, prawy natomiast ich nie ma

gf-exPF-zunn-Yuqa_abramsy-sa-juz-w-polsce-najlepsze-czolgi-swiata-wplynely-do-portu-664x0-nocrop.jpg

na pierwszym po prawej brak , kolejny posiada przetłoczenia widoczne na czarnej plamie

Bez tytułu015.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mandrivecs napisał:

Racja - niedopatrzenie... Przyglądałem się tylko fotografii, którą wrzuciłeś jako pierwszą...

Każda taka wskazówka jest przydatna dla chcących zbudować w miarę dobrą replikę tego pojazdu.

P.S. Czy mógłbyś  tą fotkę o której piszesz zamieścić  gdyż nie mam takiej podobnej gdzie widać cały czołg , te panele i przód .Możliwe że ją wyrzuciłem a teraz by się bardzo mi przydała. Dzięki

Edytowane przez bulik58
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.