Skocz do zawartości

TAKOM - Zapowiedzi i nowości


bulik58

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, meser262 napisał:

Po co dublujesz temat o firmie Takom w dziale "Nowości i In-Boxy" - ma już 14 stron? Wprowadzi to zamieszanie.

Czy dubluję to szczerze mówiąc nie wiem , bo tym razem nie sprawdzałem  , ale wracając do Takoma  , parokrotnie próbowałem wrzucić jakiś komentarz dotyczący firmy X  i wtedy okazywało się iż ta jedna firma czy też jeden temat ma wiele różnych wpisów , wystarczy drobna zmiana w tytule . Poniżej masz przykład , 7 różnych wpisów dotyczących jednej tylko firmy, czy to wszystkie nie wiem bo nie sprawdzałem. Do którego byś się podczepił... i takich przykładów znajdziesz więcej , sądzę że winne jest nazewnictwo , jako pierwsze jest słowo ,, Zapowiedzi ,, a nazwa firmy na końcu. W ten sposób np. firma Border będzie na 10 stronie , zamiast na 1 stronie czyli zaraz po tematach na literę A. Ktoś kto szuka Bordera często nie będzie przeszukiwał wszystkich stron tylko zmieni nazwę i masz kolejny ,,nowy,, wątek w starym temacie. Według mnie to nazwa firmy/tematu powinna być na początku a ,, Zapowiedz i nowości w dalszej kolejności , wtedy wszystkie poruszane tematy ułożą się według abecadła, A do A , B do B, itd , chyba że ktoś użyje innej formuły wpisywania. 

M1A1Abrams Ukraine/Poland 2in1 Limited Edition (Rye Field 5106)

M-ATV 1/35 RYE FIELD MODEL

Easy Eight z Rye Field Model

Rye Field Sturmtiger

In-box Challenger 2 TES- RFM 1/35

Polski Abrams w 1/35

In-Box Leopard 2A7 RFM 1/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, meser262 napisał:

Po co dublować kolejną stronę? Teraz Wiesz że takowa już istnieje.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Jaki masz pomysł na to aby tą czy inna stronę nie dublować, i uniknąć kolejnych takich przypadków ? Czy też tak pozostawić i patrzeć na to jak jakiś temat zamienia się w telenowelę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2024 o 17:32, Evildead napisał:

 @bulik58to nie prościej dodać potrzebny wątek do obserwowanych ? , wtedy wchodzisz w ustawienia  i znajdujesz zawartość, nie trzeba szukać po stronach.

Evil - zapisywać bym musiał niestety większość wątków w tym dziale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.