Skocz do zawartości

Pancerka 1/35 dobre ceny (part1)


Przemo1CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

do sprzedania kilka ciekawych modeli w skali 1/35. Wszystko w dobrych cenach. W większości oryginalnie zapakowane. Ramki RSO luzem, Bofors sfatygowane pudełko.

 

wysyłka InPost według cennika, przedpłata na konto. W przypadku drezyny (duże pudło). Wysyłka kurierem DPD

 

wystawiam też na giełdzie na fb, więc liczy się kolejność. 
 

pozdrawiam 

Przemo

IMG_1859.jpeg

IMG_1858.jpeg

IMG_1856.jpeg

IMG_1855.jpeg

IMG_1853.jpeg

IMG_1852.jpeg

IMG_1851.jpeg

IMG_1850.jpeg

IMG_1849.jpeg

IMG_1848.jpeg

IMG_1847.jpeg

IMG_1854.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wziąłbym niejedno z modeli, które Pan tu wstawił, ale, z racji naszej ostatniej transakcji, po której poczułem sie mocno przez Pana oszukany, moich transakcji więcej z Panem nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, choć nie jestem już pewien, z racji czasu, który upłynął, szczegółów. Jakiś czas temu kupiłem od niego tu, na forum, model Rolls Royce za cenę dobrze przekraczającą 100PLN. Zdjęcia, które zamieścił, nie pokazywały zbyt wiele, jeśli chodzi o wypraski, ale uznałem, że za te cenę nie może być źle, szczególnie że od "kolegi forumowicza". Kupiłem. 

Model ma bardzo mało szczegółów, dość powiedzieć, że blok silnika to jedna część. Postanowiłem napisać do sprzedającego z prośbą o cofnięcie transakcji, ale nie dostałem, o ile dobrze pamiętam, odpowiedzi. Wyśledziłem go, o ile dobrze pamiętam, na facebooku. Po krótkiej korespondencji oznajmił, że według niego wszystko jest w porządku i że wszystko jest widoczne na zdjęciach, które zamieścił. 

Uznałem, że nie ma się co szarpać, a te sto z hakiem to niezbyt wysoka cena, żeby wpisać kogoś na moją osobistą listę złodziei, z którymi nie chcę mieć niż wspólnego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Chwila, próbujesz wmówić że Kolega sprzedał model który Ciebie rozczarował bo nie wiedzialeś co kupujesz aż za 100pln?????? W XXI w ciężko przed zakupem było sobie zobaczyć wypraski w internecie? Chyba coś Ci się Kolego pomieszało,  giełda to nie sklep z paragonem że jak chcesz to zwracasz, kwestia sprzedającego ( w pewnych wypadkach mogących mieć miejsce- ale na pewno nie w tym) ale szczerze - sam bym też się nie zgodził na zwrot, kto ma ponieść koszty twojej ignoracji? Według Ciebie pewnie sprzedający...

To ja ujmę to tak, dla wszystkich sprzedających raczej unikać tranzakcji z @krn78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Greif napisał:

To ja ujmę to tak, dla wszystkich sprzedających raczej unikać tranzakcji z krn78.

Dziękuję Ci za wyrażenie swojego zdania. Cieszę się, że jest inne niż moje, bo gdyby wszyscy zgadzali się ze sobą, byłoby nudno :)

Z duża dozą prawdopodobieństwa jesteś bardziej doświadczonym modelarzem ode mnie, a ja nie lubię spierać się z bardziej doświadczonymi. Lepiej przyznać im rację i, przy okazji, nauczyć się czegoś nowego. 

Oświadczam więc: unikajcie ze mną transakcji! Jeśli jednak przypadkiem uniknąć się nie da i przypadkiem ktoś, po jej zakończeniu, uzna się za zadowolonego, cóż.. tak to w życiu bywa, nie zawsze wszystko układa się tak, jak by się chciało. 

Jeśli chodzi o gównoburzę, która się tu najwyraźniej rozpętuje.. wyraziłem swoją opinię. Jak to każda opinia, także i ta może być mylna. Jeśli ktoś się z nią zgadza lub nie - jest to tylko i wyłącznie jego sprawa, nic mi do tego. Napisałem, że nie będę robił interesów z Przemo1CK, nie, że jest złym człowiekiem. Jeśli ktoś jest zadowolony z interesów z nim - to jest jego sprawa, niech się z tego cieszy.

Teraz już trochę mniej ironicznie...

Dziękuję Ci, Greif, za sugestię samodzielnego szukania zdjęć wyprasek. Wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, żeby nie ufać ludziom, z którymi łączy mnie wspólne hobby. Taki już jestem, że ufam ludziom, szczególnie takim o podobnych zainteresowaniach. Może robię źle, może nie robię źle, kto wie. 

Życzę, kończąc moje wywody w tym wątku, wszystkim, aby ich interesy z Przemo1CK i z innymi użytkownikami kończyły się obustronnym zadowoleniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim panie krn78 to miałeś na celu zepsuć Przemowi to ogłoszenie swoimi wywodami. Gównoburza która się tu rozpętuje jest zasilana materiałem z twojego wychodka.

Edytowane przez tcl74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.