Skocz do zawartości

dragon kettenkrad czyli specialny prezent


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

96ce4b9982d80000m.jpg

0a42d528c38b6c26m.jpg

i teraz pytanie zna może ktoś sposób na szybkie i wygodne klejenie tych gąsienic bo skleiłem kawałek sądząc ze będzie to proste jak w sdkfz dragona a tu już mnie krew zaczęła zalewać a dopiero 1/3 jednej strony zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko przy wielkości i jakości odlewy tych gąsienic to o ruchomym zawieszeniu a przynajmniej gąskach mogę zapomnieć

 

P.s

Nie wiem czemu ten wash wychodzi na foto tak dziwnie w realu jest prawie nie widoczny

a tu zdjęcie które trochę bardzie zbliżone do obrazu który ja widzę oczami a odrazu zaszczegam3504ef2b556e51c1m.jpg ze nic jeszcze nie piłem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie lubię pisać postu pod postem no ale cóż by nie było ze się obijam to zrobiłem sobie troszkę przerwy od ogniwek i pomalowałem figureczke:) ale jutro zamierzam wrócić do ogniwek i je dokończyć lub tez zrobić na obu stronach :(

65ac97b2a91741b8m.jpg8ce0122955578c88m.jpg8531bd15728ce626m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem ale nie mam innej figurki:( a pyzatym na zdjęciach ona jest tak położona gdy sie ja dopasuje to wygląda normalnie a przynajmniej te kolana giną na razie nie mam innej figurki:( jeszcze spróbuje przez skrócenie mu stoleczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gąski poskromione:)

fb1533ea6844048cm.jpg

efd5ddcde85b9779m.jpg7ab9c52d0babe156m.jpg

i figurka poprawiona na tyle co się z niej dało wyciągnąć by jej za bardzo nie łamać ale za to musi iść do kreta

4cdb42d09520f0dam.jpg

P.S

nie wie może ktoś z was skąd można dopaść te drewniane podstawki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas gdy figurka się kompie narodziło się pytanie czy oby kolory które dragon podaje czyli góra dark earth a dol zielony są właściwe czy może ktoś z was wie jak można inaczej jeszcze pomalować ta figurkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewny jesteś takie mundurka? nie znam się na ubiorach ale coś mi tu nie gra

i z jakiego zestawu ten facecik jest wzięty? i poproszę o zdjęcia z przodu (tak centralnie) i tyłu a tak to narazie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewny nie jestem i dlatego prosiłem o jakieś inne malowania mundurka bo to co widać to jest według instrukcji dragona i sam nie wiem czy to jest dobre no ale innej nie mam zdjęć z przodu może uda mi się zrobić potem bo dysponuje tylko aparatem w tel i nie bardzo to wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewny nie jestem i dlatego prosiłem o jakieś inne malowania mundurka bo to co widać to jest według instrukcji dragona i sam nie wiem czy to jest dobre no ale innej nie mam zdjęć z przodu może uda mi się zrobić potem bo dysponuje tylko aparatem w tel i nie bardzo to wychodzi

Spodnie są Ok, co do góry to nie mam pojęcia, ale nie ma, co się sugerować krojem bluzy, bo było ich mnóstwo a kolor to może być nawet taki.I jeżeli juz to prędzej khaki a nie dark erth

0630a117b50996bam.jpg

8a2ad201afad7d13m.jpg

Zdjęcia z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.