Skocz do zawartości

Shokaku , Mogami


zdenda

Rekomendowane odpowiedzi

ok, nie denerwuj się - zgadzam się z Tobą. Po prostu sobie trochę wzdycham, że chcąc stworzyć ładna kolekcję w 1/350 trzeba się przygotować finansowo... i tyle. Ale masz rację, nikt nikogo nie zmusza do tego hobby i trzeba się liczyć z kosztami. A ponadto jak wspominałeś, można stosować różne uniki - by finansowo nie paść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, daleko mi do denerwowania.. tak już jest na tym i na innych forach, że co jakiś czas ktoś wyskakuje z "oburzeniem" na ceny modeli, idzie się przyzwyczaić

 

Jędrek

ps. vought dzięki za propozycję ale nie mam w planach Shokaku dlatego, że nie mam gdzie upychać kolejnych pudeł i obecnie głównie skupiam się na dodatkach do modeli które już posiadam, choć pewnie na Nagarę się skuszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko Panowie,

Jeśli tylko będziecie chcieli każdemu z Was kupie tego Shokaku i osobiście wyśle jak już wygram w totka :]

hmm... ale jak wygrasz to się przyznasz ? :D - hmm... to ja nie wybrzydzając poproszę o Akagi, cena podobna, a przynajmniej będą na forum dwie różne relacje (o ile oczywiście Jędrek zdecyduje się coś tu pokazać)

...

spoko, daleko mi do denerwowania.. tak już jest na tym i na innych forach, że co jakiś czas ktoś wyskakuje z "oburzeniem" na ceny modeli, idzie się przyzwyczaić
Ja też pełen luzz, tym bardziej że kolegę Jędrka lubię i zawsze mi pomaga, więc ... i nie oburzam się tylko smucę... ale spoko, też spokojnie zbieram na większe pudło, jeden zestaw na warsztat mam już zresztą gotowy

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, pomagać staram się każdemu w miarę możliwości

o ile oczywiście Jędrek zdecyduje się coś tu pokazać

jak zacznę coś konkretnego to pewnie pokażę, póki co niewiele się dzieje i leniwie coś tam od czasu do czasu z doskoku dłubnę z zaległych rzeczy

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zacznę coś konkretnego to pewnie pokażę, póki co niewiele się dzieje i leniwie coś tam od czasu do czasu z doskoku dłubnę z zaległych rzeczy
czekam zatem, tym bardziej że nie chcę słyszeć o Twoim wycofaniu się ze służby

...

sam pisałeś, że masz wiele pudeł w domu, wypadałoby je wreszcie "rozpakować" na półkę czy do gablotki

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.