Skocz do zawartości

Mi-28 Havoc


blaudark63

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu dokumentacji do modelu Mi-28 to byłbym bardzo wdzięczny. Poszukuję głownie planów gdyż faktografię zdjęciową mam dosyć dobrą. jeżeli ktoś wie w jakim czasopiśmie lup książce można coś znaleźć na temat tego śmigłowca to bardzo prosiłbym o podanie na forum. posiadam multum adresów gdzie można sciągnąć czasopisma i książki modelarskie ale właśnie ta wielka ilość powoduje że nie mogą znaleźć niczego a ściągnąć wszystko to tytaniczna praca sam Replic czy Avions to powyżej 100 numerów każdy. A inne ?

Blaudark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, zdjęcia już posiadałem a za plany wielkie dzięki. Nie są może za fantastyczne ale zawsze na początek dobre. Teraz tylko więcej zdjęć z wnętrza kabiny. Te które posiadam to niestety ale głównie pokazują właz oraz tył kabiny pilota oraz bardzo niewyraźne i małe panele przednie. A przecież jest jeszcze kabina operatora. Nawet na rosyjskich forach nic nie mogę znaleźć !!! Na okrągło tylko te same zdjęcia. Nie myślę nawet co musiałbym przejść gdybym chciał zrobić konwersję na wersje N - tyko jedna maszyna z białym numerem bocznym 014 a poza tym w oznakowaniu liniowym tylko jedno bardzo niewyraźne zdjęcie żółtej 018? 013? Jeszcze raz dziękuję.

Jeżeli ktoś posiada więcej informacji a głównie rozchodzi mi się o aksjometrię, plany i zdjęcia kabin to bardzo proszę o podanie adresów internetowych.

Blaudark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na jakieś zdjęcia z budowy można liczyć? w sumie to dział warsztatowy.

Oczywiście ! tylko że jak na razie jestem w trakcie rozrysowywania podwozia. Gdyż w tym momencie do tego mam wystarczające materiały. Wkrótce wrzucę co dotychczas zrobiłem. Wygląda na to że niestety ale waloryzację przeprowadzę jedynie na zewnętrznych elementach. Nie natrafiłem nawet jakie fotele są w kabinach a dobiło mnie to gdy doczytałem że w komorze awioniki można w razie czego ewakuować 2-3 żołnierzy, ale wygląd tej komory? otwieranie? to już czysta spekulacja

Blaudark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptoff22 doczytałem że jesteś w trakcie raptora jeżeli chcesz to mam

"F-22 Raptor" z An Aviation Week Book z 1999 oraz "The ATF Contenders:YF22&YF23" Andy Suna wydawnictwa Concord (1991)

Blaudark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedzenia dla Mi-28 i Ka-60 roby Heliborne (Rossia)

http://www.lindenhillimports.com/heliborne.htm

 

Dzięki za adres ale do Mi-28 Havoc ta firma nie robi niczego. A fotele niestety ale w Hokumie są inne ( a dokładnie fotel) można to zobaczyć porównując zdjęcia. Fakt że do Havoca mam tylko górną część fotela pilota ale nawet na tym widać dosyć duże różnice.

Faktem jednak jest że myślałem że szybciej i bez takich problemów znajdę dokumentację do tego śmigłowca. A jest to pierwszy model wiropłata który robię. Podobne kłopoty miałem z Valkyrią

Ale jeszcze raz dzięki

Blaudark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamir-K so nowe fotele do Mi-28 i montowane do smiglakow idoncych w serie. Na wystawach so pokaziwane prototypi, naiczenscej ten sam egzemplarz, tylko z nowym wiposazeniem

 

Co do informacji, czeba pomientac ze to 'nowy' rosijsky smiglowiec, tylko wchodzy do uzbrojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.