Skocz do zawartości

Pkw.K1 Kubelwagen type 82 AFRICA- CORPS Tamiya 1/16+ABER


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

(na wcześniejszych fotkach to chyba ta plecionka przygotowana to właśnie to ? ).

Tak to jest to i podłączę dopiero jak zamontuje silnik w samochodzie. A brudzeniem, przecieraniem i docieraniem zajmę się dopiero jak już będę miał wszystkie elementy pomalowane, ale dzięki za cenne uwagi. I co do przewodu paliwowego to już chyba zostawię taki, jaki jest nie będzie się aż tak bardzo rzucał w oczy po wykończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Coraz bliżej do końca i jakoś coraz wolniej idzie, ale nie stoi w miejscu. Dzisiaj udało mi się dłubnąć małe, co nieco. Pokleiłem statystę bądź manekina, jak kto woli, pocieniowałem dach i fotele i zrobiłem nowe od podstaw mocowanie kanistra na wodę.

79c777a3ad004f02m.jpg

ef2aaada851d0c30m.jpg

d6921fe8df18f2dfm.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert, w tej skali proponowałbym tą plandekę jednak ożywić.

W skali 1:16 to śmiało wynajdziesz jakiś drobno pleciony, miękki materiał.

Super, że zacząłeś dopisywać -co od podstaw, a co blachy/ wcześniej za nic nie mogłem dojść - co zestaw blach, a co samoróbka.

 

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert, w tej skali proponowałbym tą plandekę jednak ożywić.

W skali 1:16 to śmiało wynajdziesz jakiś drobno pleciony, miękki materiał.

Masz racje myślałem nad tym i nawet szukałem i nic, ale nie będzie nic straconego po prostu nie przykleję tego dachu a jak coś znajdę to wtedy zrobię podmiankę. Co do elementów metalowych to jak pisałem jucz wcześniej niestety nie ma za wielkiego wybory u producentów elementów fototrawionych wiec chcąc jakoś urozmaicić całość trzeba dorobić samemu. Mi to pasuje, bo goły model to, co TAMIYA zaproponowała dawno poszedłby na półkę a tak jeszcze zostało małe, co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz kolejny. Dzisiaj dorobiłem ostatnią potrzebną część a dokładniej 4 I oficjalnie mogę zakończyć relacje pod znakiem dorabiania części jutro. Prysnę podkładzik a w tygodniu kolorek i trzeba będzie się pożegnać z żuczkiem i odstawić n ampułkę i zająć się kierowcą. Ale jeszcze kilka zdjęć.

4ed873c3b88289fam.jpg

0287933c133ab0b2m.jpg

f2e0ef762001aab7m.jpg

fbc49b05b7d49657m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem tak zrobiłem. Prysnąłem całość na jednolity podkładowy kolor i pocieniowałem rury wydechowe. I teraz czekam aż to wszystko wyschnie a wtedy zajmę się montażem do kupy brudzonkiem , przecieraniem i obijaniem.

f870d99819ec237am.jpg 6a46e2b0f56d437bm.jpg 7ecd8cd2ee7e2861m.jpg

3edd53b08a7e0924m.jpg 1751c54930b12f5am.jpg

c9b84dad115fa53bm.jpg c0353cfcfda10dfcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.