Skocz do zawartości

Jagdtiger Henschel late - Dragon 1/35


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przedstawić wam mojego kolosa. Jest to leciwy model dragona (9036), który składało się dość przyjemnie. Model ten zakupiłem jako komisowy ( poprzedni właściciel zrezygnował z hobby i oddał nowy model do sklepu -> dołożył dwa komplety blach abera { podstawowy i boczne osłony} oraz alu lufę Eduarda). Powiem szczerze że były to pierwsze blachy w moim życiu.

Model robię od 1.5 roku... spowodowane to było blaszkami, które dały mi nieźle w kość...

Model to lekkie sf.... Jagdtiger w zimowym malowaniu, założenie było takie aby przedstawić ostatniego jagdtigera jaki się uchował...

Na warsztacie bo jeszcze parę rzeczy zostało do zrobienia/pomalowania

Foty:

fb232a1f6f195547med.jpg

4f3405fda5e278dbmed.jpg

f1b600aa6c3a4977med.jpg

8abe72ee8e175245med.jpg

bfc73b0e411b48b6med.jpg

31eac32c5a12c4a4med.jpg

bb3042b22e7b1aadmed.jpg

2ddb1c4a364735b4med.jpg

7841cbffdec96da4med.jpg

5e39081f00ab31c9med.jpg

c634ff7351611c0bmed.jpg

c490d34d85d2c180med.jpg

983c57eda906d1admed.jpg

0ac66991a24db25bmed.jpg

e2b9f41c8477bd2dmed.jpg

a5564e9b9f536948med.jpg

 

foty zmienione, mam nadzieję że widać coś więcej... niestety pogoda nie pomaga w robieniu fot...

 

Model ma stanąć na dioramie zatopiony w błocie wiosennych roztopów

Wszelkie komentarze mile widziane ( nawet te nieprzychylne )

 

Pozdrawiam

Messer

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz zdjęcia, to nigdy nie kieruj obiektywu w stronę okna. Stąd te zdjęcia są ciemne i nic na nich nie widać. Jeśli chcesz wykorzystać światło padające przez okno, to stań do niego plecami i fotografowany model ustaw tak, abyś swoją osobą nie zacieniał go. Pomoże.

A tak się zapytam, bo niewiele podwozia widać- te gąsienice to transportówki są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że zdjęcia to tragedia i przepraszam Dzięki za porady co do zdjęć, postaram się poprawić... Co do gąsienic to tak - to są transportówki... niestety tylko takie były w zestawie, ( kiedy 1.5 roku temu go kupowałem był to mój najdroższy model, więc o dodatkach nie było mowy), dlatego jest to sf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? hmm ciekawa opinia, może to wina fotek ale moim zdaniem jest dobrze...brudzenie powiadasz...hmmm ...pobrudzone jest samo podwozie...cała reszta to zmyty kamuflaż zimowy, w różnych stadiach zmycia....

Ale ok, dzięki za opinię

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.