Jump to content

ARMO 35535 "C7P - Engine and interior" Correction


Jendrass1
 Share

Recommended Posts

IMG_4307.jpg

Zestaw żywiczny, produkowany przez firmę ARMO pod numerem 35535. Jest to zestaw korekcyjny i wspomagający dla ogólnego i błędnego miejscami zestawu polskiego ciągnika C7P firmy Mirage Hobby. Zestaw zawiera części żywiczne (o których zaraz) oraz zestaw fototrawionych blaszek firmy PART nr 063. Ten ostatni zawiera dwie blaszki z częściami.

IMG_4311.jpg

IMG_4306.jpg

IMG_4305.jpg

IMG_4304.jpg

Na potrzebę inboxa, pozwoliłem sobie na porównanie elementów, z konkurencyjnego zestawu (nieco) wnętrza do 7TP firmy MH. Oparcie Armo składa się z dwóch poprzecznych pasów, a nie z jednolitego elementu. Części nie są oszlifowane, a prosto z pudła.

Siedziska załogi (oparcia) i zwolnice. W narożniku odpowiednik MH.

porwnanie-4.jpg

"Stacyjki", warto zaznaczyć, że ta produkcji ARMO to fototrawiona blaszka (+ celuloidowa wkładka z zegarami). Taka sama stacyjka była w C7P jak i jednowieżowym 7TP.

porwnanie2.jpg

Zestaw MH jest zestawem raczej ze wskazaniem dla wersji 2w.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za in-boxa. Akurat jakieś 2 godziny temu urodził mi się w głowie niecny plan kupienia tego ciągnika od Mirage razem z zestawami żywic. Ten zestaw i poprawione zawieszenie.

Jak oceniasz wykonanie części z żywicy? Są jakieś niedolewki i inne babole?

Link to comment
Share on other sites

Baboli nie ma, nieco lekkich "błonek" żywicy ale pozbycie się ich to czysta kosmetyka. Jakość, mniej więcej ten sam poziom co Choroszy - dostałem też dziś paczkę z częściami od niego. Osobiście zestaw polecam.

Poprawione wózki ? Nie miałem w ręce ale nie wiem czy warto, kosztują prawie tyle co sam model 7TP. Mam dokładne zdjęcia kół pędnych, żółwi i wózków, jak chcesz to Ci podeślę. Myślę, że lepiej jest trochę posiedzieć i ciut poprzerabiać te zestawowe, niż wydawać kolejne 30zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.