Skocz do zawartości

PZInż 235 (Saurer BLDb) [fotki, opisy, modele] do 7Tp


dzikichomik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Poszukuje zdjeć, modeli i innych form gotowego (model lub oryginał) silnika PZInż 235 (Saurer BLDb), takie jakie były montowane w 7Tp.

 

Proszę o pomoc w poszukiwaniu, jak narazie znalazłem mase zdjeć pojazdów posiadające ten silnik, google grafika nic nie daje tutaj.

 

Chciałbym się skonsultować z kimś kto do modelów 7Tp dorabiał silnik, osadzał, kształtował...

 

Proszę o pomoc w szukaniu fotek, z przedziału silnika, jakiś zdjeć z taśmy montażowej i oczywiście samego silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Poszukuje zdjeć, modeli i innych form gotowego (model lub oryginał) silnika PZInż 235 (Saurer BLDb), takie jakie były montowane w 7Tp.

 

Proszę o pomoc w poszukiwaniu, jak narazie znalazłem mase zdjeć pojazdów posiadające ten silnik, google grafika nic nie daje tutaj.

 

Chciałbym się skonsultować z kimś kto do modelów 7Tp dorabiał silnik, osadzał, kształtował...

 

Proszę o pomoc w szukaniu fotek, z przedziału silnika, jakiś zdjeć z taśmy montażowej i oczywiście samego silnika...

 

DzikiChomiku

 

Silnik o który pytasz najczęściej występuje dziś w ... Szwajcarii Z tego co wiem, nawet w budowanej replice 7TP nie będzie oryginalnego silnika (może kiedyś, bo takie rzeczy kosztują).

Pytasz o zdjęcia, których w zasadzie nie ma. Ostatnio na odkrywcy wypłynęła fota 7TP dw z otwartym tyłem - widać kawałek silnika, chłodnice. Zdjęcia wnętrza przedziału to by była nie lada gratka ! Ale na serio to zapomnij.

W moim wątku o 7TP AA jest nieco informacji o wnętrzu do 7TP, podkreślam tylko "nieco". Więcej info pewnie za czas jakiś.

Póki co polecam monografię 7TP, forum odkrywcy oraz czesanie internetu na wszystkie strony, może coś Ci się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik o który pytasz najczęściej występuje dziś w ... Szwajcarii Z tego co wiem, nawet w budowanej replice 7TP nie będzie oryginalnego silnika (może kiedyś, bo takie rzeczy kosztują).

 

Militaria vol1. no.1 str 37, to jest ten silnik o którym chyba mówisz...

 

Kurcze, bo chce zrobić otwarty tył w 2wież. a nie mam pojęcia z kąd wytrzasnąć silniczek do niego...

 

Jak się zdeterminuje to wstawie jakąś "zapchajdziurę" i zamknę mu te drzwiczki żeby było widać pomiędzy listwami osłony silnika że coś jest a nie ściana czy pusta przestrzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co polecam monografię 7TP, forum odkrywcy oraz czesanie internetu na wszystkie strony, może coś Ci się trafi.

Militaria vol1. no.1 str 37, to jest ten silnik o którym chyba mówisz...

Tak, właśnie o tym mówię. Zdaje się, że to jedyne znane zdjęcie silnika, dlatego polecałem Ci monografię 7TP. Zdjęć drugiej strony silnika nie ma.

Zamiast zapchajdziury zrujnuj się na wnętrze do C7P od ARMO i masz silnik w ręku

Czytać, czytać dużo czytać. Wszystko to już zostało napisane na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.