Skocz do zawartości

X-Wing Fighter - Fine Molds - 1/72


Piotrek W.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To masz cierpliwość!

Nie przesadzajmy. Część z nich była na folii w grupach po dwie lub więcej Ale przy "pozycjonowaniu" oczywiście folia musiała pęknąć i zabawy co niemiara, żeby wyglądały w miarę równo i symetrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to kropki pędzlem...no podziw. Masz zdrowie! Coraz groźniej wygląda...Tymczasem nieświadomi niczego przeciwnicy spędzają czas na głupotach, miast budować kolejną Gwiazdę Śmierci [lub chociaż Gwiazdę Poważnych Obrażeń ;) ]

http://weburbanist.com/wp-content/uploads/2008/11/starwars-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to kropki pędzlem...no podziw. Masz zdrowie!

Gdyby te kropki/prostokąty to był pędzel to wtedy bym oszalał

Tymczasem nieświadomi niczego przeciwnicy spędzają czas na głupotach, miast budować kolejną Gwiazdę Śmierci [lub chociaż Gwiazdę Poważnych Obrażeń ;) ]

No może i dobrze, że spędzają czas na głupotach. Będę mógł spokojnie skończyć Iksa bez trwożliwego nasłuchiwania czy też nie zbliżają się oddziały Imperialnych szturmowców by przedwcześnie zakończyć mój konkursowy projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. Rzeczywiście, teraz z tymi kalkami, nie jest już monotonny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kermit

Do końca konkursu pozostało w zasadzie 7 dni czas powoli kończyć

Ponieważ jak powszechnie wiadomo rebelianci nie przywiązywali zbyt dużej uwagi do wyglądu swych maszyn (walczyli w końcu o wolność) obstukałem Iksa. Tak właściwie obstukałem tylko kalki . Na dzień dzisiejszy wygląda to mniej więcej tak:

X-wing88.jpg

X-wing89.jpg

X-wing90.jpg

X-wing91.jpg

 

Udało mi się również pomalować owiewkę:

X-wing92.jpg

 

No i na koniec jak zwykle próba ostatecznego wyglądu na sucho czyli taśmę Tamyi

X-wing93.jpg

X-wing94.jpg

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Artur za

Co do podstawki to właśnie o czymś takim myślałem. Obawiam się tylko, że nawet jej nie zacznę przed końcem konkursu Ale na pewno będę ją robił w ramach projektu grupowego . A ponieważ kolejny do sklejania to Y-wing (również w ramach projektu grupowego) będę miał zupełnie niezłą dioramkę rebelianckiej bazy przed atakiem na Gwiazdę Śmierci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iksoskrzydlak coraz bardziej autentyczny

Dzięki

Widzę, że nie ma zmiłuj

Oj nie ma, nie ma

nieźle poobijany

Eeeee, bez przesady. Popatrz na maszynę Luke'a Wędrowniczka ta jest dopiero pobijana. No i dla przypomnienia - robię maszynę Antilesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie użyłeś "uszkodzonych" firmowo kalkomanii?

Pasy boczne mają dodatkowe kolorowe (żółte lub szare) wstawki. Jeśli chodzi o uszkodzenia na znakach rozpoznawczych na skrzydłach te firmowe trochę są dla mnie nieprzekonywujące. Są dziwnie rozmieszczone i trochę nienaturalnie wyglądają. Oczywiście to tylko moja prywatna opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-wing przybrał już swój ostateczny wygląd:

X-wing95.jpg

X-wing96.jpg

X-wing97.jpg

 

Pozostały do wykończenia jedynie detale. Dobrudzić działka laserowe a jedno "zwashować". Dopiero po wklejeniu i zrobieniu zdjęcia zobaczyłem, że nie zrobiłem na nim washa

X-wing98.jpg

 

Z Iksem mam nadzieję wyrobić się przed końcem konkursu

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feniks zobaczył Iksa i zmienił się w popiół...i tak już chyba zostanie...bardzo ładny i realistyczny (jeśli mozna tak to ując ) iksior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

X-wing skończony . Mimo wszystko udało mi się go skończyć w ciągu trzech miesięcy z czego jestem bardzo zadowolony. Dziękuje bardzo wszystkim oglądającym i komentującym. Wasza obecność bardzo mnie dopingowała do pracy. Niestety nie udało mi się zacząć podstawki ale na pewno będzie . W końcu zaczyna się projekt grupowy (mam nadzieję). Udało mi się jedynie pomalować skafander pilota czyli Wedge’a Antilesa:

 

X-wing116.jpg

 

A teraz zapraszam do GALERII

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.