Skocz do zawartości

PUMA


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

.Chciałem Wam zaprezentować Mój model Pumy z firmy Italiery. Waloryzowany blaszkami Aber,do tego zestaw kanistrów Verlindena i metalowa lufa, jakiej firmy nie pamiętam. Model malowałem Humbrolami,tleniony rozpuszczalnikiem. Dodana mgiełka z aerografu. Na górnym pancerzu wieżyczki wierciłem imitację śrub. Widziałem takie na archiwalnych fotach http://img488.imageshack.us/my.php?image=dsc2398sc1.jpg http://img488.imageshack.us/my.php?image=dsc2399cg1.jpg http://img488.imageshack.us/my.php?image=dsc24003mb3.jpg Nie jest to jakieś arcydzieło ,ale pomyślałem że Moge go pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny modelik, super wykonanie tylko 4 ale

 

->Opony są za nowe i powinny byś troce zurzyte i widać wypraske po środku

->Za czyste opony i błotniki

->Rejestracyjne numery za brudne

-> Troche roślinek lub jakaś siatka (ja bym dodał ty nie musisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację . Na tych kołach widać ślady łączeń . Szkoda że nie kupiłem jest taki zestaw kół z Verlindena ale teraz już po ptakach.Chyba nie bedę przerabiał. Mam co innego w planach. AFRYKA mnie pochłania teraz. Szukam kolorów bo piasek z Egiptu już mam ,kumpel Mi przywiózł. Musiałem Mu sporo ziemniaczków postawić za to. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co do cholery ludzie do ciebie mają??? I

Kolega Artur (bądź ArturSS, AS, 88mm, NEO66) ośmieszył się na PWMie pokazując modele, twierdził że są jego autorstwa, charakteryzuje go brak informacji o modelu który rzekomo budował. Niestety moja pamięć nie pozwala na zacytowanie niektórych jego wypowiedzi, może ktoś tutaj przypomni ? ArturSS ośmieszył się również pisząc maile do jednego z użytkowników PWM w których prosił by się z niego nie śmiać bo ma bardzo poważną depresje i tylko pogłębiamy jego stan, później zagroził temu użytkownikowi jak tutaj Patisonowi.

Tak więc Artur zamieszcza ładne modele, szkoda tylko że nie przyznaje się pubilcznie do tego że je kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. To co Ty tu wypisujesz to sa jakieś głupoty z innego forum. . A masz pewność żę masz rację (dasz Sobie łapę uciąć za to że masz rację ,w przenośni to piszę bo moze znów coś zle zrozumiesz) . Traktujmy sie poważnie ,przestań wypisywać o Mnie jakieś bzdury . Ludzie sami maja rozum i Oni oceniają Moje modele i postępowanie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to ma znaczenie że jestem autorem . Biżuterię wykonuję na całą Polskę i nikt sie Mnie nie pyta kto jest autorem. Tylko patrzy jak to WYGLĄDA i czy ładna .To jest RZEMIOSŁO a nie jakaś artystyczna robota . Na tym punkcie autorstwa fioła to maja niedoszli albo kiepscy artyśći , bo prawdziwi artyśći to chetnie rozdają swoje prace i sa bardzo nieśmiali ,i nie chcą sie przyznaś że to Oni zrobili. Ja jestem rzemieśnikiem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pan AS powiene dostać bana za to że pokazuje cudze modele jako swoje

 

 

Możesz to udowodnić, czy też tylko Ci się tak wydaje?

 

To juz było przerabiane na PWM, duzo osob moze potwierdzic co tam było wyczyniane , sam byłem tego świadkiem ale nie wtracałem sie w dyskusje. A teraz niejaki Artur vs As próbuje zaśmiecic to forum. Zrobcie coś z tym zanim bedzie za pózno

 

Pozdro

Łukasz s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda !!! Fajnie jest . Masz Gulusie Cool jeszcze jakieś wątpliwości ???

 

http://www.old.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=24264&postdays=0&postorder=asc&highlight=pancer&start=0

 

Przejrzałem też wątki inne, Grześku, i te inne sprawiają, że mam wątpliwości, ale mogę się mylić (ale nie muszę, niestety, albo stety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czekasz i czekasz,drapiesz pazurem (Jak napisał Kamil,)że coś pomylę , zreszta to już wszystko było przerobione . Myślisz, że nie wiem jak długo schnie szpachlówka albo multipl do figurek. Pokaz jakieś Swoje nowe modele ja też taki wystawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. metalowa lufa, jakiej firmy nie pamiętam.

Na PWMie inaczej pisałeś:

Lufę sam wytoczyłem (mam taką małą tokareczkę )

Link do tematu:

http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=21729&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.