Skocz do zawartości

Scania 143m


misiek14pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

misiek14pl Co do kół to mam wrażenie że niedokładnie je oczyściłeś niestety wymagają sporo uwagii .

Co do kabelków to zarówno te na silniku i w ramie nadają się na żal.pl nie wiem czemu nie korzystasz z fotek które ci posłałem niewiem czy dawałem ci fotki mostu i jego okablowania ? .zobacz jak mi to wyszło nie jest to jakieś super ale zawsze

viewtopic.php?t=13551&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Kabina wygląda dobrze jest z nią trochę zabawy aby wszystko było ok po malowaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kabli to jestem w tej samej sytuacji ... Brak doświadczenia robi swoje ,ale tym się nie martw ,ważne że coś zaczynasz ''poważniejszego'' przy modelu działać ,innymi słowy początki są zawsze trudne.

Jednak na moje oko biały kabel trochę za gruby .

Trzeba przyznać że fele jednak jakieś nie wyraźne . Nie wiem czy nie było błędem wklejenie tylnej ściany Będą problemy z włożeniem kompletnego wnętrza ... Chyba że Masz jakiś ''patent'' na włożenie go .

 

Trzymam kciuki oby Scania wyszła jak należy i relacja dalej się ciągła

 

Wesołych Świąt

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Oto temacik się odświeża. Odkupiłem od miśka model tej scani, nie będę robił naczepy i subary tylko scanie. Powiedział mi, żebym kontynuował relacje. Narazie pomalowałem kabine. Chciałem zrobić jakieś proste grafiki. Moja scania będzie z zawieszeniem pusher 6/2 jutro dam fotki ramy i okablowanego silnika a tymczasem foty kabiny, postaram się ją skończyć za jakieś pare dni, ponieważ robie shoguna, a scanie w wolnych chwilach. W modelu będą także diody ale o reszczie jutro:

 

72183c149660527amed.jpg

 

5ca0895e8484465amed.jpg

 

572d2179717957f4med.jpg

 

Jest to pierwsza moja grafika, i pierwszy napis w życiiu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za dalszy ciąg mojej relacji, a w zasadzie już twojej :P

 

Jakoś ten napis mi nie pasuje, ale moze na zywo wygląda lepiej niz na zdjęciu:)

 

Owiewki będziesz zakładał ?

 

 

Co podczepiasz do skakanki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego SANDI nie chcę się czepiać bo nie moja sprawa,ale nie lepiej poświęcić swój czas na shoguna a nie robić kolejny model? Myślę,że shogun jest o wiele ciekawszym projektem od Babci ,mimo to będę śledził warsztat bo mam słabość do SCANI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ale jest narazie troszke wnętrza i silnik do poprawek lekkich. Wczoraj przy okazji szpachlowania silosa poszpachlowałem rame w scani ale narazie czyszcze silos wiec rame odpuszczam. Potem jak znajde chwile to dam fote skóry pikowanej. Do scani nie bedzie nic podpiete bedzie to model po ostrym tuningu, ale mimo wszystko z umiarem i stąs np. sportowe pasy w środku.

c603c3357a2b62a7med.jpg

 

cba4ac8f1173976emed.jpg

 

3b685729e7a5cea6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale napisałem SCANIA JEST ROBIONA W WOLNYCH I TYLKO I WYLĄCZNIE WOLNYCH CHWILACH czyt. jak nie robie nic przy shogunie. Obecnie szpachla dosycha wiec chyba moge podłubać i malując np tą scanie nabieram większego doświadczenia przed malowaniem shogun. Więc wszystko ma swoje plusy. A tak apropo elektryki w tej scani już się wyżyje zakładam 22 diody. Już zrobiłem 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hehe powolutku zbliżam się do końca a i shogun rusza.Narazie fotki diód:

658ce9c6467c7a62med.jpg

 

14495af9c8e5c7d9med.jpg

 

Jak widać do scani założyłem australijskie fele tylko brakuje mi 2 jak by ktoś miał to niech da znać. Chodzi mi o te na przód.

 

Skromniutko ale aby wstawić diody pod szybą musiałem zmieniać przednią sciane co troche zajęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.