Skocz do zawartości

Daf 95 XF SSC SOLÓWKA - SCHENKER


raben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cały czas kibicuje.

Z każdym kolejnym kibicem mój zapał do pracy się wzmaga

 

A wracając do modelu to dzisiaj wykonałem na próbę 2 klamry jedna wyszła tragicznie a druga trochę lepiej więc myślę że jak posiedzę i włożę w to więcej serca bo teraz to tylko szkoła to powinno coś z tego być

 

 

P.S Co do odlewów to kto wie jeżeli za jakiś czas te klamry zaczną jakoś wyglądać to wtedy będziemy o tym myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przykładowo zrobiona klamka lekko ,,podciągnięta,, w paincie (tak z ciekawości jak to mniej więcej będzie wyglądać):piwo:

c42d77a2192974efmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raben szkoda tego posta nic nie widać na zdjęciu tym bardziej że post pod postem zrobiłeś. Jest coś takiego jak ZMIEŃ w prawym górnym rogu posta no chyba że nabijasz sobie posty na liczniku?

 

c93a00bd3d1c6cb5.jpg

 

PS> Screen jasno mówi że się da , a ty już poraz kolejny dajesz post pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckman ja daje post pod postem po jakimś czasie, a nie po 5 minutach i robię to po to aby temat został zauważony, a nie dla licznika więc chyba się w tej kwestii nie rozumiemy:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeśli niecałe 24 godziny do Ciebie to długo ok. Jeśli ktoś wypowiedział się w Twoim temacie to dostaje powiadomienie o postach. Wyraziłęm swoją opinię kończę dyskusję na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kur.. nędzy!!! Truckman czy ty nie umiesz tego napisać na PW ?? Sam lepszy nie jesteś, odkopujesz stare tematy, pierdzielisz głupoty a innych chcesz poprawiać?? Ty się zastanów co ty robisz, i jak coś to nie ty od tego jesteś więc jak coś to zgłoś moderatorowi o co chodzi. Tym bardziej że w sumie takie jego poczynanie jest uzasadnione, bo jak zmieni posta to nikt tego nie zauważy i strona będzie leciała na dół i niżej i niżej i nikt nie skomentuje a o to mu na pewno chodzi A teraz do wszystkich, to jest do jasnej cholery forum publiczne, wielu ludzi się tu zna, wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina pod Nazwiskiem "Modelwork" !!! Czy jeden post w tą czy w tą was zbawi ?? Mniejwięcej przez takie rzeczy ludzie się do innych zniechęcają i mało się udzielają a czasem odchodzą z forum. Opier....sz takiego młodzika a potem jak on się będzie czuł przy innych ? Tym bardziej że truckman też nie długo jest na forum tak jak Raben. Przestańcie się tak zachowywać bo to jest śmieszne i zaje dziecinne.

 

 

Ps. Co do tych drzwi Moim zdaniem mógłbyś sobie zrobić jakąś dobrą fotę klamki przy drzwiach naczepy lub takiej budy jak ty robisz, i potem wydrukować w odpowiedniej skali i przykleić. Fakt nie będzie to 3D ale jak na twoje początki to by dużo lepiej wyglądało niż zrobione przez Ciebie (sory, nie wiem jak tam u Ciebie z modelowaniem PCV, ale jak jeszcze słabo się czujesz w tych sprawach to polecam ten pomysł co podałem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckman myślę że nie ma się na co gniewać. Tak więc sprawa wyjaśniona, a co do modelu to najbliższy aktual w weekend (już niedługo się wyśpię )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzięki uprzejmości jednego z kolegów znalazłem dokładniejsze fotki tej scanii i teraz mam pytanie bo już zupełnie zgłupiałem Czy czasem te klamki to nie są tak jak mówił miki wydrukowane i przyklejone??

d5167d9fce8e7ef7m.jpg

e26cdfb19f5ccd0dm.jpg

 

P.S Naciśnijcie na fotki, a i wie może ktoś jak znaleźć foty takich klamek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klamek to chyba postawie na pomysł Mikiego w realu to całkiem fajnie wygląda ponieważ jest realniejsze niż to proste z polistyrenu. Z góry proszę o nie pisanie tekstów typu po co te zdjęcia bo są słabe, daje je bo pokazuje projekt klamki oraz przymiarkę wiem tragiczne światło, ale jutro wstawię fotki z dworu

 

82595bad68f7dd14.jpg

44f60b290686fb67med.jpg

 

P.S Klamki obkleiłem taśmą dzięki czemu nie wyglądają jak drukowane tylko się elegancko błyszczą (czego nie widać na zdjęciu)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było świadomie piszę post pod postem.

Wykonałem klamki z blaszki i chyba zostawię takie bo są bardziej realne niż te z papieru. Co do tej na zdjęciu muszę jeszcze dorobić uchwyt oraz na 2 raz zrobić trochę mniejsze dziurki

aab52da12f7b0adbmed.jpg

d57facc3cd448e11m.jpg

Oraz ta klamka z papieru

17b75abd49aec87bm.jpg

Co o tym sądzicie która lepsza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy fajnie się klamka prezentuje Tylko jak wspomniał truckman przydało by się ją bardziej ''wybić''

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend nastał (niestety już się kończy ) więc trochę porobiłem przy modelu. Oto foty:

708e6956407c2b11med.jpg

2aedd00d18348384med.jpg

 

P.S Drzwi wkleję pomalowane i już z klamkami ponieważ boje się że ja je wkleję wcześniej to potem będzie trudniej to wszystko zamontować i zrobić linie podziału blachy, oprócz tego muszę jeszcze wszystko po szpachlować

A i zapomniałbym trzeba już zbierać kasę dla Truckmana na kalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.