Jump to content

PZL P-7`Transylvanian Fighter`


Meffisto
 Share

Recommended Posts

Witam,

poniżej umieściłam po raz pierwszy zdjęcia mojego pierwszego modelu jaki wykonałam parę miesięcy temu, kiedy moja wiedza o modelarstwie była jeszcze mniejsza niż teraz. Dlatego proszę o wyrozumiałą krytykę ;)

 

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Link to comment
Share on other sites

I znów dwie uwagi: koła nie powinny być czarne razem z kołpakami a błekit był tylko pod spodem skrzydeł a nie kadłuba

I trzecia merytoryczna uwaga do tematu: Może zestaw nazywał się Transylwanian ... czyli rumuński - ale jeśli zrobiłeś go w polskich barwach to mogłeś sobie odpuścić ten przymiotnik:]

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie dziewczyna która interesuje się modelarstwem lub w ogóle lotnictwem to UNIKAT. Hmm, gdy ja zaczynałem kleić modele... mam jeszcze kilka na pamiątkę, różne cuda się robiło - a to wzmacnianie połączenia skrzydła z kadłubem za pomocą lutownicy, a to malowanie plakatówkami Teraz też żaden ze mnie mistrz, mimo że liczba zrobionych modeli zbliża się do rzymskiej liczby L i chylę czoła przed dokonaniami wielu kolegów z Forum. Niemniej jednak - podoba mi się Twoja siódemka, a Twój następny model będzie na pewno lepszy tylko nie poddawaj się i nie pozwól się stłamsić. Konstruktywna krytyka na pewno jest cenna, ale ja KLEJĘ BO LUBIĘ TO ROBIĆ, staram się żeby moje modele były jak najwierniejsze oryginałom, ale mam gdzieś to że jakiś małolat wytknie mi jakieś szczególiki które skopałem. POWODZENIA!!!

Link to comment
Share on other sites

Modelarstwo przede wszystkim powinno sprawiać radość samemu wykonawcy. Koledzy,nie bądźcie tacy szorstcy dla takich rodzynków na forum jak Meffisto.Proszę.Tym bardziej,że model został wykonany jak pisze Meffisto " parę miesięcy temu, kiedy moja wiedza o modelarstwie była jeszcze mniejsza niż teraz".Po lekturze forum na pewno wykonałaby go lepiej .

Link to comment
Share on other sites

Dzięki jeszcze raz

 

Fakt, muszę zgłębić wiedzę teoretyczną. co do samego modelarstwa to fakt to jest coś co mi się spodobało robić, coś co lubię robić ale jeszcze nie jest pasją ;)

 

a fotki drugiego modelu też dziś wrzuciłam już na forum..

odwaga lwem ;)

 

jeszcze raz dzięki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.