Skocz do zawartości

Ciągnik artyleryjski T-26T (RPM, 1:35)


peter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj robiłem pod producenta, mój błąd. Ale sam producent powiedział że mundury pochodziły z róźnych źródel a nawet od przeciwnika

A właśnie, jakie panterki używali Niemcy na froncie wschodnim w 1943 roku ?

Teraz szeregowy Pawlow

Jakieś śmieszne oczy ma na zdjęciach, no i słońce było przeciwko mnie i błyszczy sie na zdjęciu, w realu oczy sa takie fajne, drobne a fota je wyolbrzymia, także nie świeci sie Przy następnym zrobie nowe zdjęcia

To moja 3 figurka robiona na poważnie

SV502259.jpg

SV502258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że jest super, ale sam się obawiam własnych efektów końcowych swoich wojaków i jakie będą mieli miny, twój wygląda jak by dostał kulkę w plecy lub ze... w gacie, dziwna trochę ta jego poza!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o panterki

 

guni_SSsmock_tp1.jpg

 

g_uni_ss_smock_type2_oak_main.jpg

 

Dwustronne.

 

http://www.lostbattalions.com/german33-45/ss/sswool/SSSmockT1.html

 

http://www.lostbattalions.com/german33-45/heer/heercotton/ArmySplinterSmock.html

 

Źródło: http://www.atthefront.com

 

Z tego co kiedyś przeczytałem, to panterki pojawiły się pod koniec 1943 lub na początku 1944 r., dokładnie nie pamiętam, ale jak chcesz dać je np. pod Stalingradem, to jeszcze ich nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że panowie z MB gdzieś sie doczytali że Rosjanie brali niemieckie panterki i dwie figurki dali właśnie w panterkach, myśle żeby pomalować ją na biało i jakoś będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że panowie z MB gdzieś sie doczytali że Rosjanie brali niemieckie panterki i dwie figurki dali właśnie w panterkach, myśle żeby pomalować ją na biało i jakoś będzie

One były białe, a szare od spodu, coś w rodzaju filcu to chyba było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale chodzi mi o to ze w opisie jest o tym że Rosjanie często zabierali niemieckie kurtki ze względu kamuflazu a na okładce są w takich jakie zalinkowałeś (nie białych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest dużo lepiej, niech tak zostanie, nigdy nie malowałem tego typu figurki, nie licząc Stormtroopera. Jedno pytanie, on nie będzie się tak świecił, za dobrze i tak wygląda jak na ruskiego sałdata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matowy lakieto to jedno, ale nie może być tak, że farby się świecą, a ty je ciągniesz potem matem. Po prostu farby lepiej mieszaj.

Ale powiem ci, że niektóre Pactry mają jakiś feler, niby mat, a tu sru, lekki połysk widać i nie ma to nic wspólnego z mieszaniem, więcej się ich nie da wymieszać. Tych ruskich trzeba koniecznie zmatowić i dodać im ciut kolorków, od mrozu np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.