Jump to content

Jarekk

Members
 • Content Count

  2,576
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Jarekk last won the day on February 5

Jarekk had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

Personal Information

 • Location
  EPWA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jarekk

  T-55A TAKOM 1/35

  Dokładnie tak to wygląda w moich "kwitach".
 2. Jarekk

  T-55A TAKOM 1/35

  To prawie tak, ... ale trochę inaczej. Pancerz wieży nie był ruszany. Aby z tyłu zmieściła się dodatkowa radiostacja R-112, wycinano część osłony antyradiacyjnej w środku. To co wycięto, przeniesiono na zewnątrz wieży i obudowano blachą.
 3. Przyda, przyda. Nowe zdjęcie "Iwonki" się pojawiło.
 4. Jeśli będzie zainteresowanie, nie ma sprawy. Wdziałeś w jakimś skończonym modelu TKS osłonę silnika? Chyba nikomu to nie przeszkadza. Mój problem polega na tym, że rok temu zacząłem dłubać totalnego scratcha 7TP z kompletnym wnętrzem i kilkoma usuniętymi płytami (remont kapitalny :)). Model ukończony na 65 % a tu niespodzianka. Po co strugać od początku jak można wykorzystać model IBG?
 5. Obawiam się, że oryginalnych części w naszym 7TP jest dużo, dużo mniej. Patrząc na rendery widzę kilka następnych elementów do waloryzacji. Ale to środek. Model jest sporą niespodzianką i należą się IBG za to laurki. Jak już będziemy mieli model to stawiam piwo pierwszemu któremu uda się zmieścić skrzynkę amunicyjna do ckm w wieży.
 6. Ja mam 24,5 mm x 17 mm (1:35). Może nie dokładnie odpisałem. Zdjęć Szakala, z zapasowym kołem w pokrowcu, z Iraku nie mam i nie widziałem.
 7. Lekko. 1:1 sz-d - 1611 mm, 1:35 sz-d - 46 mm 1:35 sz-g - 44,5 mm
 8. "Iwonka" dostała wstępny makeup.
 9. Mocowanie koła: Zrobiłem taki stelaż. Drut w ważniejszych miejscach polutowałem a resztę potraktowałem CA. Rozstaw uchwytów zaplanowałem na stelaży też i weszło wszystko bez problemu. Koła zapasowa: W Żbikach bywały, ale na Szakalu nie mam żadnego zdjęcia.
 10. Tak trzymać. Nie jest trudna. Kosz robiłem z blaszki foto-trawionej w wcale nie przeszkadza mi że pręty nie są okrągłe.
 11. Spoko. Ja tylko z sekcji tych co lubią dłubać na podstawie zdjęć i rysunków. Parcia na ASP brak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.