Jump to content
RH

FJ-2 Fury,F-84 B,F-89C Scorpion

Recommended Posts

Obiecane modeliki z wcześniejszej produkcji dla sympatykow "rur" z okresu lat 50,50 tych

1.FJ-2 Fury model 1:48 ESCI

P1120304.jpg

fj2bt.jpg

P1120299.jpg

P1120300.jpg

P1120301.jpg

P1120302.jpg

P1120306.jpg

2.F-84 B model 1:48 Hobby Craft

P1030276.jpg

P1030277.jpg

P1030278.jpg

P1030279.jpg

P1030280.jpg

P1030284.jpg

P1030285.jpg

3.F-89C Scorpion model 1:48 REVELL

PC110253.jpg

PC110254.jpg

PC110255.jpg

PC110256.jpg

PC110257.jpg

PC110258.jpg

PC110246.jpg

PC110247.jpg

PC110248.jpg

PC110249.jpg

PC110250.jpg

PC110251.jpg

PC110252.jpg

Bardzo fajne Fury i Scorpion są naprawdę ładne

PS:

Wiem że to off-top będzie ale po Twojej galerii mój portfel nie miał wyboru i musiał wypluć kasę na F-101 Możesz napisać coś o sklejalności tego zestawu?

Bardzo fajne Fury i Scorpion są naprawdę ładne

PS:

Wiem że to off-top będzie ale po Twojej galerii mój portfel nie miał wyboru i musiał wypluć kasę na F-101 Możesz napisać coś o sklejalności tego zestawu?

Model ogólnie sklejalny ,plastik podobny do tego jaki był używany w modelach pasażerów z NRD . Bardzo ładna jest osłona kabiny (gładka,cienka i przeźroczysta) Ogólnie model wykonany pożądnie tak jak każdy Monogram z początku lat 80-tych. Jedna wadą są linie podziału wypukle ( nie chcialo mi sie ich już zmieniać , ale jak ktoś lubi sie bawić w dzierganie tych lini to polecam bo model wyjdzie naprawdę elegancko niczym Hasegawa

A tak na koniec to końcową ocenę pozostawiam Tobie bo każdy musi poczuć to na własnej skórze .Ja powiem że np skrzydla sie skleja świetnie a ktoś inny że są nie sklejalne itp

A jeszcze jedno Instrukcja opisuje że skrzydla należy skleić w calość a potem wkleić w kadłub,co jest zupełnie nie możliwe dlatego ze są tam dwa ząbki (w górnej części skrzydeł) i blokują wsunięcie w kadłub (ja musiałem je wyciąć ,bo skrzydla nie da sie nagiąć .jest zbyt sztywne)

fajna kolekcja i pieknie wykonane maszyny

Ładne odkurzacze, ładny chojak, no i rozczulające godło z nietoperzem na Starfire - chyba sobie z nim koszulkę zrobię, więc proszę o zbliżenie

Tak widzę, że odcinków galerii jeszcze chyba kilka będzie, co ? Pozdrówki

Ładne odkurzacze, ładny chojak, no i rozczulające godło z nietoperzem na Starfire - chyba sobie z nim koszulkę zrobię, więc proszę o zbliżenie

Tak widzę, że odcinków galerii jeszcze chyba kilka będzie, co ? Pozdrówki

Cos tam jeszcze pokaże ze starych sklejanek