Skocz do zawartości

"Front wschodni 1944r"


matik95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! modelarstwem zajmuje sie od niedawna. Prezentowane modele są moimi pierwszymi. Jest to skala 1:35 Oto one:

T-34/85 Zvezda

9b676be2dc935575m.jpg

 

127eae969e83417bm.jpg

(model czeka na wash, brudzenie i kopcenie. Zostanie również potraktowany rdzą)

 

Panther G Dragon

6c4d0674867a265fm.jpg

 

db416c850580bb25m.jpg

 

Jutro wstawie więcej zdjęć. Czekam na komentarze i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie za bardzo się świecą. Albo efekt lampy błyskowej, albo cos związane z farbą(żle wymieszana lub to po prostu nie jest matt). Popracuj nad ostrością zdjęć. Choć musze przyznać że moje też nie są super . A takto to ładnie wygląda jak na poczatek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie sie świecą ale mysle, że w tym tygodniu zrobie wash, pomaluje matowym i powinno być ok. No i jeszcze błoto i kurz bo dioramka będzie troche deszczowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panthera ma strasznie dziwaczne kamo. Dziwi też obecność stalowych kół w dodatku z piastami w formie zapasu. Konfiguracja detali wozu wyklucza 44 rok... No i ten krój cyfr, taki mało niemiecki, zwłaszcza, że nawet za najlepszych czasów świetności Rzeszy to się chyba nie dorobili 7 plutonów w jednej kompanii ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kamo jest troche fikcyjne ale wzorowałem sie na szkicu, wyszło jak wyszło. Co nie pasuje w budowie do 1944r?? Te koła na pancerzu widziałem na zdjęciach ale prawdopodobnie źle je przygotowałem Możliwe, kalkomania nie pochodzi z zestawu, poniewaz nie byłoby jej widać. Jeśli macie jakieś propozycje jak coś poprawić to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to są twoje pierwsze modele to gratuluje tylko nie przesadź z washem. Wydaje mi się , że drobne niedociągnięcia w kwestii s/f czy też nie s/f z numeracją i kammo to drobnostka na tym etapie i na pewno będzie lepiej i "realniej" w przyszłości czekam na dalsze aktulalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy Jeśli ktos zauważył jakieś błędy w konstrukcji to prosze o szybkie informacje bo jak zrobie wash to będzie pozamiatane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 2 pytanka. Na jakich ustawieniach mam robic zdjęcia?? Mój aparat to Sony DSC-W1 Czy ma ktoś gąsienice do T-34/85 najlepiej ogniwkowe za rozsądną cene Czekam na szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, nie kupuj gąsek bo ten model nie jest ich jeszcze wart, kup nowy model i go sklej, rozcieńcz farbe bo tu dałeś bardzo grubo, zanim zrobisz dioramki i podstawki sklej kilka(naście) modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak to widac na zdjęciach ale farby jest tyle co na panterce a spawy i szczelinki nie są zalane więc chyba nie jest źle A jeśli chodzi o dioramkę to już troche za późno bo figurki gotowe i materiały zamówione Ale dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-34 i Panther są w trakcie przeróbek. Pantera została pozbawiona nie realnej kalkomani (zastąpie ją inną np.222) i uchwytów na kamuflaż (modyfikacja z 1945r). T-34 otrzyma ogniwkowe gąsienice dragona, zostanie przemalowany i załatam tą wielką dziure w miejscu styku pancerza bocznego i przedniego. Wielkie dzieki wszystkim ktorzy pomogli mi w ulepszaniu moich tworow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.