Skocz do zawartości

KENWORTH K100 Aerodyne (Revell)


luk_p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

przedstawiam moją drugą po MACKu złożoną ciężarówkę. Choć powstawała w równie ekspresowym tempie (2 tyg) to poświęciłem jej więcej uwagi i czasu (przebywanie w domu na L4 wcale nie musi być nudne;) Model sklejało mi się bardzo przyjemnie, nie było żadnego problemu ze spasowaniem części jak to miało miejsce w MACku od AMT. Rama i kabina malowane spreyami Motip, detale farbkami humbrol i model master. Walczę ze sobą czy zostawić ją czystą czy pobawić się w brudzing....Myślę też o przeniesieniu telewizora znad łóżka na deskę rozdzielczą i wzbogaceniu wnętrza plakatami itp..ale wszystko w swoim czasie;)

kilka zdjęć z budowy: viewtopic.php?t=13485

 

cbd7c3fc0c28dcccm.jpg

 

381fe53de8b2cffam.jpg

 

c93077ba40f7ff10m.jpg

 

4d2b1bf879a30451m.jpg

 

d3d674efcb15019dm.jpg

 

24113bac2cb39f2bm.jpg

 

643236f46f7b1042m.jpg

 

30b9302e63cd1fd4m.jpg

 

50a9cc6d27caf898m.jpg

 

213661646ee250d6m.jpg

 

3df23ea1a72592dem.jpg

 

a6f9285dfd6fe222m.jpg

 

ce63d3d37acb6091m.jpg

 

765b99709d177f14m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko, Genialny!!!, to jest to amerykańska ciężarówka w czarnych barwach i z dużą ilością chromu, model na prawde świetny jak dla mnie, mam pytanie sklejałeś jakieś modele wcześniej przed mackiem jeszcze?? niekoniecznie ciężarówki?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to mój drugi model, wcześniej bawiłem się tylko w brudzing już gotowych metalowych samochodów (dwa z nich w galeriach). MACK był pierwszy i teraz jak na niego patrze to rzeczywiście już nie podoba mi się tak jak wcześniej a z Kena jestem naprawdę zadowolony:) dzięki za miłe słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ,całkiem Model prezentuje się znakomicie . Brak jakich kol wiek zastrzeżeń Jedynie to może to że kabina mało się świeci,chyba nie było bezbarwnego ? Ale i tak mi się podoba Moim zdaniem nie brudź go

 

 

P.S. Nieźle jak na dwa tygodnie klejenia

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabinę najpierw pomalowałem czarnym matowym ale nie było to do końca to o co mi chodziło więc pokryłem ją dwoma solidnymi warstwami błyszczącego bezbarwnego...może gdybym zrobił jeszcze polerkę błyszczałby się bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model kiedys na warsztacie i miło go wspominam. Twoja wersja bardzo mi sie podoba, pasuje kolor czarny jak nic Kolorystyka wnetrza tez bardzo dobrze dobrana. Wszystko ładnie i czyściutko, ja bym nie brudził... No, może bym zamalował grill na czarno ale tak tez jest dobrze. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie i czysto zrobiony model Doradzam zastapić fabryczne anteny np. włosiem z miotły, efekt będzie o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na twój drugi model, to rewelacyjnie wyszedł podoba mi się. Też sklejałem ten model, trochę już dosyć dawno, ale też miło go wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.