Jump to content

P-37B Łoś II MasterCraft

kondi93
 Share

Recommended Posts

Witam, ja się zajmuje od niedawna klejeniem modeli ale trucków. Kompletnie się nie znam na samolotach, ale kiedyś za dyche miałem okazje nabyć od kolegi samolocik, więc nabyłem, bo co mi szkodzi. Jest to P-37B Łoś II firmy MasterCraft. Ogólnie jakość modelu fatalna, miliony nadlewek, niespasowane (polska firma). Kalkomanie też jakiejś złej jakości bo jedna jakaś jest jakby "pocięta" na skrzydle co widać na załączonym obrazku, i dziś zauważyłem że zgubiłem gdzieś kawałek litery K na tyle samolotu.

Zdjęcia:

9b344613234ce4e8m.jpg

73211cfaaae20a6dm.jpg 07a90564391f43d8m.jpg

b240b088c5cdc568m.jpg

6464c56556879568m.jpg

f8a22102939ab18bm.jpg

d1990169f1f94b16m.jpg

6561953b2e2b7f83m.jpg

a17dcdaca6ac497fm.jpg

aec256bdcdc82025m.jpg

19f47b6b157e8e4dm.jpg

283130de5648c703m.jpg

Kolego,mam nadzieję że te"trucki"wychodzą Ci lepiej;)

Warto trzymać się instrukcji...szachownice na górnej powierzchni faktycznie powinny być rozmieszczone niesymetrycznie;) Skoro robisz"trucki",to z pomalowaniem ram osłony kabiny nie powinieneś mieć problemów.

Czołem

i tu właśnie wychodzi to że nie znam się na samolotach ;), patrząc w instrukcje na te niesymetryczne szachownice nie mogłem przeboleć że bedą niesymetryczne, rozważałem nawet błąd w intrukcji, i w końcu dałem je symetrycznie ;) wiem że to śmieszne, ale ja nad tym nie boleje, jaki jest taki jest i dobra, skleiłem go bardziej ot tak, żeby skleić, nie wiem czy jest zgodny z oryginałem, co mu brakuje to brakuje, a zdjęcia dodałem ot tak żebyście sobie popatrzyli ;p, a nad "truckami" napewno się bardziej staram, no i dużo wiecej o nich wiem ;p

a zdjęcia dodałem ot tak żebyście sobie popatrzyli ;p
To ja Ci ot tak odpiszę. No ok, ten musiał powstać, żeby następne były lepsze. Pracuj dalej, ale z regułami sztuki i pokaż model, do którego się przyłożysz.

pozdro