Skocz do zawartości

[warsztat] SAAB J37 Viggen 1/72 Heller


JW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Wznawiam relacje. Na początek fotel katapultowy.

DSCF7123.jpg

DSCF7125.jpg

Zabrałem się także za wnęki podwozia głównego i hamulców aerodynamicznych. Narazie tyle.

DSCF7126.jpg

DSCF7127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel katapultowy ukończony.

DSCF7131.jpg

Prace przy wnękach idą pełną parą. Wszystko ładnie, pieknie tylko w zaznaczonym miejscu powinna być wnęka :/ Coś pokombinuję z tym.

DSCF7132.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem co napisac,

Ale po kolei:

1. Temat - 5+

2. Relacja - 5

3. Fotel - 3-

 

Widze, ze masz zamiar "troszkie" pociac i udoskonalic modelik. Wzbogacasz wnetrze komor podwozia i kabiny. Duzo wysilku jesli chodzi o wykonanie czesci (tak ok 3+, 4-) ale niezbyt staranne malowanko fotelu.

Nie wiem czy takie mial kolory ale ta zielen wyglada jak ortalion z Kiszyniowa. Mam nadzieje, ze to tylko przeklamanie kolorow przez kamerke. No...chyba, ze tak jest rzeczywiscie.

Czy nie byloby lepiej gdybys bryle fotela pomalowal przed doklejeniem pasow.

 

Mimo wszystko czekam na fajnego Viggena. Oczywiscie w "TYPOWYM" szwedzkim malowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej do tych zdjęć się nieprzykładam i kolory są inne niż w realu. Poza tym jest to mój pierwszy model z modyfikacjami na taką skalę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się lubię grzebać w plastiku :-)))

Ale zgodzę się ,że tym malowaniem fotela całkiem spieprzyłeś efekt.

fotelik na zdjęciu przed malowaniem wyglądał całkiem fajnie,

a po ...klapa. ten zielony błyszczący kolor to porażka !!. nie wiem jak jest w orginale , ale chyba inaczej. Zresztą nie zawsze chodzi o zgodnośc z orginałem . Czasem można zadowolić się dobrym plastycznie efektem.

może pomaluj cały fotel i kokpit jakimś ciemno-szarym ,mattem a póżniej podkreśl kształt jakimś washem(nie wiem jak to sie pisze ale chodzi o półprzeżroczystą farbę, ja używam akwareli rozrabianej śliną :-))

A pózniej domaluj akcenty kolorystyczne.

to tyle

pozdrawiam

ps. też przymierzam się do tego samolotu, i ciekaw jestem jak go pomalujesz.Ja myślę o tych zielonych plamkach o ostrych krawędziech :-))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.