Skocz do zawartości

Panzer II ausf. G Tamiya 1:35


szlachcik1

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to stary model firmy Tamiya z możliwością wbudowania silniczka, na ramach od części widnieje rok 1971 modelik sklejało się przyjemnie, trochę szpachli poszło tylko na łączenie wanny, fakt faktem iż jest to wersja biedna, zakupiłem metalową lufę 20mm KwK 30 L/55 i karabin MG34 7,92 mm, który jeszcze do mnie nie dotarł. Na dzień dzisiejszy model wygląda tak:

8ed94189efe68141m.jpg

f2bc1216e97e9a18m.jpg

bdf0704498dea085m.jpg

901aff65deb9f97bm.jpg

jeszcze trochę do roboty zostało, trzeba poprawić odrobinę ziemię na podwoziu i dopieścić tył wozu (kalki i farba miejscami świeci):

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Scenka będzie :] To będzie moja pierwsza poważniejsza diorama, już powoli zaczynam IŁa-2 robić w skali oczywiście 35, tu jedno zdjęcie z prac:

7593efd31726d199m.jpg

ale o tym to nie w tym dziale i nie w tym temacie. Jak przyjdzie MG to dam nowe większe zdjęcia czołgu z ukończoną wieżą bo te coś małe wyszły, musiałem namieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po oglądnięciu prac nad Pz II w wykonaniu kolegi jawkersa postanowiłem odgrzać starego kotleta i skończyć swoją dwójkę, co do scenki to zaszły ogromne zmiany, gdyż zrezygnowałem z Iła (leży i czeka) i postanowiłem zrobić o wiele mniej zajmującą na półce winietkę, na dzień dzisiejszy jest tak:

f316ec27304771bcm.jpg

e5e89ae1137c6b48m.jpg

c9e35bb992394f8em.jpg

4988b7f631de2e9bm.jpg

Zbliżenie na zrobioną kapliczkę :> na razie pusta ale coś tam wsadzę...

c2388e922d16321fm.jpg

Małe zbliżenia:

99761c44ac3f7504m.jpg

4d03a250e4592d75m.jpg

 

Z błota jestem w ogóle nie zadowolony, wyszło nie tak jak chciałem - coś tam zmienię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawka ponoć elektrostatyczna, kupowałem w składnicy harcerskiej a opakowanie było tajemniczo gołe, nie wiem jaka firma, kapliczka to balsa + puszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, takie dwie dwójeczki drzemią u mnie w szufladzie i czekają na recycle. Zgodzię się z Adamem, że ten szary jest ciut za jasny. Poza tym, to wiesz, że skoczyłem niedawno kolejny model ? Tak, żebyś potem nie opowiadał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opakowanie było z foli to moze byc trawa do kolejek.

Było z foli więc być może do kolejek, tak czy inaczej trochę trawę przypominało to kupiłem

 

Ten szary za jasny trochę.

Mówisz o tych zdjęciach co teraz dałem czy o tych pierwszych bo model ma konkretnie identyczny kolor jak na pierwszych fotkach tematu, te co dziś wkleiłem wyszły ciut za jasne bo lusterkiem się trochu bawiłem i oświetliło to bardziej. Powinien być odrobinę ciemniejszy czy dużo bardziej? Malowałem najgorszą farbą Aster' a nr. 318 i przyciemniałem i rozjaśniałem (miejscami) pastelami na oko i w pewnym momencie dałem już spokój

 

Nieźle, takie dwie dwójeczki drzemią u mnie w szufladzie i czekają na recycle

U mnie też czekają jeszcze dwie wersje L "Luchs" i J

 

Poza tym, to wiesz, że skoczyłem niedawno kolejny model ? Tak, żebyś potem nie opowiadał ;)

 

Wiem , wiem nie chwal się tak:> dałem komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.