Jump to content

Wszyscy z wozu!!!

blezor
 Share

Recommended Posts

Witam! To moj debiut na forum. Ciekawe rzeczy tu pokazujecie. Tez sobie troche dlubie i sklejam w wolnych chwilach. Kiedys interesowala mnie wylacznie skala 1:87 i makiety kolejowe. Makieta zostala w domu, a ja teraz sklejam w 1:72 i 1:35. Moja pasja to czolg T34, ale moje modele pokaze w innym temacie. Narazie na pierwszy raz pokazuje moja dioramka. Dopiero ja zaczynam. Bede pokazywal pokolei co robilem. Prosze o komentarze krytyke i uwagi, za wszystkie dziekuje i pozdrawiam. Milego ogladania.

Na poczatek naroznik zdemolowanej kamienicy. Jest to model Miniart 36001.

4895a5bc90ae997fm.jpg

Edited by Guest

• 2 weeks later...

Takie cos sie pojawilo na mojej dioramie. Musze jeszcze popracowac nad balaganem wokolo, mase rzeczy wokolo trzeba porozkladac. Moze jakis plakat niemiecki na mur. Co o tym narazie myslicie.

4521422e9a6bed48m.jpg

• 1 month later...

Dokonczylem ulice, tzn porozsypywalem troche rzeczy po dzialaniach wojennych. Pierwsza taka moje dioramka . Co jest nie tak? Co jeszcze trzeba poprawic? Kazda krytyka mile widziana .

0c46f22ed8e7708am.jpg

Dodalem takie niemieckie ogloszenia na sciane, mysle ze lepiej teraz jest

75c043fac8284d87m.jpg

Milego ogladania.

ogólnie całkiem nieźle. Może przydałoby się przykurzyć graty bo wszystko świeże jak po deszczu.

Trochę monotonne płaszcze piechoty.

Ładnie postarzony napis na czołgu.

Faktycznie km troche jasny wyszedl, choc w realu jest ciemniejszy. Ale musze go poprawic, chyba go poprostu nie domalowalem. Stosowalem kolor gun metal, ale i tak trzeba troche dorobic.

Rzelu, mowisz o przykurzeniu. Ale o co chodzi, zeby aerografem jeszcze wiecej ciemnej mgielki polozyc na wszystkim? Napis mi tez sie podoba, to akurat najprosciej zrobic. A plaszcze, poprostu chlopaki sa przykurzone tym co sie tam na ulicach caly czas sypalo. Jak cos jezcze to dawac. Pozdrawiam .