Skocz do zawartości

T-64BV od Skifa, oczywiście 1:35;)


Marti_nez

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy skombinować coś teraz, będę robił dwa tanki równolegle. Bo tak jeden po drugim to się chyba nie wyrobię (na wakacje wyjeżdżam i byebye internet ).

 

A tak poza tym położyłem Surfacera na Teciaka. Taka pierwsza warstwa sprawdzająca.

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche się działo od środy . Zmontowałem układ jezdny (niezłe jazdy z tym były:)) i skleiłem kdłub do kupy. Teraz trochę poszpachluję zdetaluję i idzie Surfacer. Bo ta biaława poświata to pierwsza, próbna warstwa, chciałem zobaczyć, jak reaguje na to mój aerograf.

P1020970.jpg

P1020971.jpg

P1020972.jpg

P1020973.jpg

P1020975.jpg

P1020976.jpg

 

A to pierdólka zktórej jestem dumny (jak na moje modelarskie możliwości). Plastikowa część posłużyła za kopytko, a materiały to jakaś folia i blachy Edzia.

P1020974.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak czasem sobie zaglądam do tego tematu i podziwiam ludzi, którzy mocują się z takimi gniotami, bo inaczej tego nie można nazwać. Ale jak wspomniałem podoba mi się to, co robisz. Powodzenia w dalszym gipsowaniu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . Trafił mi się trchę lewy egzemlarz (szpara-gigant na podwoziu) ale w sumie to takie straszne nie jest. A że mam czas to go trochę dopieszczę . Zestaw Eduarda bardzo dużo daje, jednak blaszki są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj pomalowałem model podkładem olejnym. Miał być czarny, ale ponieważ nie miałem takiej farby postanowiłem zmieszać trzy kolory podstawowe. Niestety wyszło fioletowe . Zobaczyłem też, że muszę co nieco poprawić. Zdjęcia dam, jak go machnę na czarno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko super tylko mi się nie widzi jeden element. Z tyłu pod silnikiem jest zawieszona belka do wykopywania się. Wywal to plastikowe paskudztwo i zrób z jakiegoś prostego patyka. Naprawdę pokombinuj z patykiem a model wiele zyska. Weź dziewczynę do parku, niby na spacer a rozejrzyj się po krzaczorach za jakimś kijaszkiem o odpowiedniej grubości i "prostości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie do parku, to można na lody sie wybrać :P Dawniej sprzedawali cos takiego jak 'świderki' i to miało okrągłe, ładne patyczki (jeden z takich prezentuje się na zadku mojego PT-91 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

To ja jeszcze trzecią podpowiedż: możesz to wykonać z balsy ,to dobry materiał (jak mawia mój jeden kolega "od balsy lepszy jest tylko Balsam Pomorski-koniec cytatu)

W każdym razie każde z tych rozwiązań będzie lepsze od tego plastiku i ja też jestem za wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaki kolorek to później machnąć, bo zieleń chyba nie pasuje?

Jak zrobisz sobie z patyczka jakiegoś drewienka czy balsy to staraj sie to malowac jakimiś brązami (dość dobrze rozcieńczonymi).Drewno bedzie Ci chłonąć tę farbę i sam zdecydujesz jaki odcień jest wg Ciebie najlepszy.Możesz sobie zrobić washa brązowego i tym roztworem malować ten element.

Popróbuj na jakimś kawałku drewna

Poniżej foto mojej belki (okrągły kawałek balsy) na T-55.

Jako wielki leniwiec skorzystałem z gotowych washy MIG-a, najpierw Dark a potem Brown.

 

c6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.