Skocz do zawartości

NISSAN SKYLINE R32 GTR


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce wam pokazać mojego NISSAN SKYLINE R32 GTR z firmy FUJIMI w skali 1/24 nad którym pracowałem przez trzy dni i właśnie zakończyłem prace nad nim może i jest tam kilka niedociągnięć ale jest to mój piąty plastikowy model jak dla mnie wyszedł super.

 

lista zmian:

- carbonowy spoiler

- opony firmy ADVAN

- dodatkowe naklejki na karoserii

- carbonowa maska

- biały kolor karoserii

- rura wydechowa z lewej strony pod drzwiami

- delikatnie pobrudzone podwozie

- białe wybebeszone wnętrze

- czarna dokładka przedniego zderzaka

- czarne lusterka

- rejestracje z numerami z Californi

- kierownica po prawej stronie

- uszczelki w szybach

- środek felg pomalowany farbką GUN METAL

- panel lines

- czerwona klatka bezpieczeństwa

- pasy bezpieczeństwa

- foto trawione zapinki na pasy

i chyba tyle

 

FOTKI:

q9t6b47who69y5rv9k5d_thumb.jpg

y9ulxe93ks0vamz4_thumb.jpg

xymuy0yn306d4ki6c1w_thumb.jpg

c9w8tohqb55jrl9txo9_thumb.jpg

szayc56pc9yrslcdd9da_thumb.jpg

82dat6faq46l1h6fjrt_thumb.jpg

301g0mebyvsblm8h85zs_thumb.jpg

jg1xuqgxf54l1cjxqvb_thumb.jpg

svbw0s4t8udcmz854424_thumb.jpg

tqf16vzbmhuxqwznk379_thumb.jpg

kkxoxlb316b4z5x6xfg1_thumb.jpg

fj1f5swv5ldqyd1pbnt_thumb.jpg

81xllaj9nhbck448ywud_thumb.jpg

hruve15baoi6ev1oo42_thumb.jpg

u24hng7q76q9t48w5ln_thumb.jpg

h1by9r7chymn93e7b4f2_thumb.jpg

ze17lrz1vcq3aq2vmuh0_thumb.jpg

 

proszę o komentarze z góry THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki traktor :shock: Czemu tak wysoko? NIe podoba mi się Dokładka, panel lines i uszczelki krzywo pomalowane Na lakierze w niektórych miejscach są paprochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiadalo sie ladnie;/...

Co do modelu to zalozenie bylo fajne zrobic go na bialo bla bla bla... ale niestety ci to nie wyszlo

linie podzialu na jasnych a tym bardziej bialym lakierze nie czarne za duzy kontrast no i krzywo wyszly.

zderzak mi sie kompletnie nie podob-wykonanie(malowanie)

na spoilerze sie dopatrzylem ze cos z kalka nie tak jak by odchodzila albo mi sie wydaje

dawaj zdjecia 800x600!.... a nie miniaturki

falgi malowanie pedzlem?? mogles troche bardziej rozcieczyc farbe

troche mogl pojsc do gleby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie moge przychylic sie do opinii kolegow. Duzo niedociagniec. Widac pospiech, a w modelarstwie raczej on przeszkadza.

Nastepny model skladaj np. w 6 dni albo w 2 tygodnie, powinno wyjsc lepiej.

 

Sam pomysl jest fajny, tylko wykonanie takie sobie...

 

Pozdro!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz nauczkę aby następnym razem się tak nie spieszyć ...

 

Z daaaleka wygląda nieźle,ale po przyjrzeniu się ... Kują w oczy te paprochy,uszczelki przy szybach,oraz przedni zderzak

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do opinii kolegów co do wielu błędów. Bedu za każdym razem gdy prezentujesz model piszesz: to mój... model jak dla mnie wyszedł super, ale nie wyciągasz konsekwencji z błędów. W trzy dni nie może powstać coś dobrego. Jak wspomniał kolega subaroman nie spiesz się, a napewno wyjdzie Ci to na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pamietaj nie rob szybko zeby tylko komus pokazac to jest najwazniejsze. Ja sam nie jestem dobry w te klocki ale probuje robic nastepny model na wyzszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi podoba się....

 

Carbon na masce Tzn. bardzo ładnie się położył Moje zdanie na temat reszty modelu... niestety muszę się podpisać pod tym co koledzy już napisali. :(

 

Kolego... Modelarstwo to nie wyścigi, tylko relaksacja... Co z tego, że "zlepisz" model w 3 dni? Lepiej zrobić go w 3 tygodnie, ale za to niech to wygląda tak, że każdemu szczęka opadnie... nie idź na czas i ilość, tylko bardziej skręć w kierunku jakości

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm co by tu powiedzieć.......Mi się jeszcze w oczy rzuciło strasznie kiepskie spasowanie przednich reflektorów,szczególnie w okolicach migaczy.Następnym razem jak koledzy pisali nie śpiesz się.Żeby coś zrobić dobrze potrzeba czasu.Ja np ledwo co się wyrobiłem w konkursie i jeszcze na sam koniec połamałem klosz.Bym robił wolniej to by tego nie było.Mój rekord w robieniu modelu to 3 lata.A to tylko dlatego,że padł mi aerograf.Więc model czekał i się doczekał.Cieszę się,że nie pośpieszyłem się z malowaniem,ponieważ mimo,że po nim zrobiłem kilka modeli to z tego modelu,który robiłem tyle czasu jestem najbardziej zadowolony.Więc nie ma się co śpieszyć tylko po kawałeczku iść do przodu a będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.