Skocz do zawartości

Sd.Kfz.182 Tiger II"King Tiger"Porsche Dragon 1:35


Lord of Darkness

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oglądając post mojego znajomego Xaero postanowiłem wrzucić tutaj foty mojego "drapieżcy".Model jest praktycznie prosto z pudełka grile z blaszki aluminiowa lufa znajdująca się w pudle jedynym dodatkiem są metalowe gąski firmy Friulmodel. Model przedstawia wóz walczący na froncie zachodnim Normandia albo Arnhem 1944 nie pamiętam dokładnie. został wykonany przeze mnie już jakiś czas temu nie jest arcydziełem ale ciągle się uczę... brak mu washa był budowany o wiele wcześniej niż mój pierwszy na tym forum Tiger I Late

na temat którego ktoś wspominał na temat washa właśnie, wszystkie tego typu zabiegi starałem się zastosować na Panther D, którą za jakiś czas zamieszczę tutaj.

Proszę o szczere komentarze.

 

img5696k.th.jpg

 

img5699o.th.jpg

 

img5697.th.jpg

 

img5695f.th.jpg

 

img5707c.th.jpg

 

img5709v.th.jpg

 

img5705.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter wydaje mi się ze można się przyczepić tylko do numerów sztabowych na wieży za to krzyże belkowe moim zdaniem są co najmniej ok wyszły jak wyszły mimo ze zawsze używam płyny zmiękczającego kalki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nikt nie pisze, że złe gąsienice. Od henschla i to w dodatku późnego, które były używane w 506 batalionie... Ten wóz nie przedstawia żadnego oryginału bo są w złych miejscach naklejone numery i zapasowe gąsienice a w Normandii KT jeździły bez uchwytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak kalki na wieży są minimalnie przesunięte na środek powinny być z przodu... a gąski takie widziałem na tygrysach porschego muzealnych... czy były one nakładane już po wojnie? aby tylko wóz był złożony do kupy? wiec co proponujecie z tymi gąskami na wieży panowie co zrobić usunąć kiepsko widzę poprawianie komo bo wymiana gąsek na te standardowe jakoś by poszła gdy bym się dorobił King Tigera henschla kiedyś to zamienił bym gąsienice po prostu a z tymi gąskami na wieży to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tygrysach porschego muzealnych... czy były one nakładane już po wojnie?

Tak. Tylko po wojnie. A ocalały porsche jest tylko jeden.

kiedyś to zamienił bym gąsienice po prostu a z tymi gąskami na wieży to nie wiem...

Oderwij delikatnie jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ten na wyspach Brytyjskich prawda? No niezbyt wolę bez po prostu zmienię gąsienice i w przyszłości pomyślimy może nad zimowym kamo i tyle.

Tak na wyspach. Kiedyś moze skleisz Tigera II z 506 pz. abt i się przyda jak znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.