Skocz do zawartości

German Self-Propelled Gun Crew Dragon 1:35


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie w krótkim odstępie czasu!

Tym razem, wykonałem pierwsze w swoim życiu figurki, a mianowicie ten oto zestaw:

 

fojho3.jpg

 

Sklejało się ok. Malowanie - podkład czarnym, później baza, sido, wash, suchy pędzel i reszta pierdółek. Do tego Skóra na kolor skin MM i później siena palona olejami artystycznymi. Oczy takie nie bardzo wyszły, ogólnie widać niedociągnięcia, ale ja z efektu końcowego jestem zadowolony. Nie wiem czy pagony(?) dobrze pomalowałem, ale starałem się je zrobić tak jak było w instruction. Ta łysa główka, to główka żywiczna, tylko coś mi z tyłu pękła zauwazyłem późno i już nie zmieniałem

 

Łoto one:

 

drd0rp.jpg

2gt6zid.jpg

2nhpbgh.jpg

drd0rp.jpg

2utn6nl.jpg

10i80zs.jpg

2rnzqye.jpg

6htk47.jpg

2gujskl.jpg

2hx506b.jpg

23s6drn.jpg

jigm5x.jpg

2vlw383.jpg

2qvbebq.jpg

2uptudj.jpg

x5o4so.jpg

2hxvbxv.jpg

2w1y0kp.jpg

6y2vpf.jpg

ifz9fq.jpg

1zzhs9h.jpg

282kdv6.jpg

1197x42.jpg

33esl6q.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopracuj tego pierwszego pana.. jakieś braki ma.. ja bym mu tam.. sznurek i latawca

 

całkiem przyjemnie pomalowane figurki.. jedynie wzrok odpychający mają

 

popracuj nad obróbką elementów.. pan od latawca ma dziwny szew na potylicy

pan od walkmana - szew na lewej nogawce z tyłu, i ten pałąk od słuchawek kiepsko się z furażerką komponuje :] może trzeba ją było bardziej od góry docisnąć..

tak samo u tego pana siedzącego, któremu błyszczą się włosy i ma nos z kartofla

jak na pierwsze figurynki jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew - jakie wozidło im szykujesz?

A żebym to ja wiedział... Chce żeby było je widać, jakieś propozycje? Bo sam się zastanawiam i nie mogę wybrać...

 

Fazzy rozwaliłeś system, tak powinni właśnie wytykać błędy! Z humorem!

 

A patent z latawcem... podsunąłeś mi pomysł

 

kup parę tubek olei i zobaczysz jak bardzo cienie będą łagodne i miękie a nie tak wulgarne

 

Hmm... no oleje mam, mógłbyś przybliżyć o co chodzi dokładniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.