Skocz do zawartości

ZDOBYCZNY HOWITZER


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

To ty czytasz co koledzy piszą? I na dodatek to rozumiesz? Skorzystam z okazji i zapytam po raz n-ty o licencję i koNtura. Jako forumowy błazen może wreszcie odpowiesz. Już bardziej sie nie ośmieszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miałeś się Wojtku ponoć nie odzywać do mnie . Tak mnie straszyłe

Może wyjaśnisz tylko dlaczego nie odpowiadasz na pytania? Są zbyt trudne czy tylko obnażają twoją niewiedzę. Bo ile razy można cię pytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko co chciałbyś wiedzieć? Przecież ty jesteś super modelarzem z PWM i wszystko potrafisz ,a ja przeciez jestem nikim i ponoć nic nie potrafię . To czego ty się chcesz dowiedzieć ode mnie. Przez te pytania chcesz dowieść jaki jestem beznadziejny OK niech ci będzie .Jesteś zadowolony? . Ja nie chcę nikomu szkodzić tylko pokazać parę modeli . A ze nie wiem wszystkiego to nie powód do obrażania mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt cię nie obraża. Sam wymyślając niestworzone historie dajesz o sobie świadectwo.

Przez te pytania chcesz dowieść jaki jestem beznadziejny

Ale to ty wymyśliłeś komtura i licencję. A to co miało znaczyć:

No co ty HOWITZERA nie znasz . Tą licencję to wszyscy przed wojną kupowali. Rosjanie też

No więc nie znam HOWITZERA i tego chciałbym sie od ciebie dowiedzieć.

Może w końcu przestaniesz wypisywać głupoty i zaśmiecać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy ma prawo się pomylić. Mam do Ciebie tylko prośbę, to NIEjest POLSKA WITRYNA MODELARSKA, gdzie takie zachowanie jakie Ty prezentujesz jest NORMĄ (nie chcę nawet pisać jak to zachowanie nazwać) . Dlatego z tamtąd odszedłem. Może nie jestem najmądrzejszy ale też mam prawo pokazywać swoje modele tu na forum. A jeśli chcesz dalej w taki H... sposób się zachowywać to idż sobie do PWM tam masz godnych kolegów. Myślę że temat jest już zamknięty. Przynajmniej dla mnie. Dziękuję wszystkim, którzy tu napisali i podzielili sie swoją wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

H...

Jeśli myślimy o tym samym słówku, to chyba "ch..."

Pozatym, Artur, są podejrzenia, że pokazujesz nie swoje modele, jeżeli jednak one są Twoje, to bardzo łatwo możesz tego dowieść. Nie robisz tego, ignorujesz pytania kolegów- jaki z tego wniosek??

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy ma prawo się pomylić.

Pewnie ! Wystarczy, że się do tego przyznasz.

Dlatego z tamtąd odszedłem.

Raczej cię stamtąd wywalili. I to jak dobrze pamiętam wylatywałeś kilka razy mimo zmian swoich nicków. Po prostu jesteś nie do podrobienia.

W którym momencie Wojtek potraktował cie w " H " ... sposób? Domagając się od ciebie odpowiedzi tak jak ja? To rzeczywiście niespotykane chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję go tak dla zabawy. Jak go ktoś kupi to będzie mi smutno bo zaczynam za nim tęsknić(za widokiem).W sumie śmieszne grosze w porównaniu do wkładu pracy, moze nikt nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ale ty mieszasz jeszcze z dzieni i sam sie zaplaczesz w swoich klamstwach.Mialem takiego kolege klamal jak znut i co najlepsze potrafil uwiezyc w swoje klamnstwo.Jestes bardzo podobny do niego i tez mam wrazenie ze ty jak on "wiezysz sam w swoje kretactwa" i bedziesz sie upieral przy swoim

 

 

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję go tak dla zabawy. Jak go ktoś kupi to będzie mi smutno bo zaczynam za nim tęsknić(za widokiem).W sumie śmieszne grosze w porównaniu do wkładu pracy, moze nikt nie kupi.
Tak bardzo śmieszne groszę(150zł.) cena wywoławcza do armatki zwezdy.Koń by się uśmiał .Chyba to jakiś idiota kupi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a ty masz w ogóle jakiś gust?. Może byś coś pokazał ze Swoich sztuk mistrzowskich z Lublina. Marudzisz, ale nic jeszcze nie pokazałeś. Chyba, że wpadłeś tu zareklamować swoje zawody a reszta Cię nie interesuje. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.