Jump to content

ZDOBYCZNY HOWITZER


Artur
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie sadzę Wojtku. Zracji tego że figurek wcale nie robię i ich na dziale figurkowym nie pokazuję ,dobrze że przypomniałeś że to Twoje. Fajnie że Poznałes ,czekałem na to. Myślę że każdy pozna swoją robotę nawet jak przejedzie przez pół świata. A dostałem je od kolegi a nie od ciebie Wojtku kupiłem musisz przyznać (ale wiedziałem ze to Twoja robota) dlatego nic nie pisałem o figurkach . Ale jak czytałeś nie podobają się (za bardzo świecą) ,ale mnie owszem . Jak howitzer byłby kupiony to bym nie wystawił. (słowo) .

Link to comment
Share on other sites

Diorka bez sensu. Zima w pełni a mundurki letnie, rękawki podwinięte. Nabój facet trzyma w jednym ręku tak jakby ważył 1/4kg. Jak można ładny model połaczyć z drugim ładnym modelem w taki kiczowaty sposób jak tu??

Link to comment
Share on other sites

Poznałes ,czekałem na to

Widzę, że wciąz grasz w to samo. Byłeś małowiarygodny a teraz stałeś się kompletnie niewiarygodny. Przynajmniej dla mnie.

Wypisujesz głupoty na temat "swoich" modeli a te figury utwierdzają mnie w przekonaniu ,że coś kręcisz.

Link to comment
Share on other sites

Jak Byś nie zauważył to wcale o nich nie napisałem. Czekałem na Ciebie . Chciałem chłopakom pokazać że żaden model nie zginie i zaraz WYKONAWCA się odezwie. Cieszę się że je poznałeś . A teraz powiedz czy ja prezentowałem jakieś prace kupione od Ciebie jako swoje. NIE . Chciałem pokazać że żaden model się nie ukryje.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem kiedyś taką dioramkę

 

Artur, cierpliwość ludzi ma swoje granice. Przestań robić z innych debili. Skoro napisałeś to, co zacytowałem, to znaczy, że wszystko, co widać, jest Twojej roboty. Skoro figurki nie są Twoje. Musiałeś o tym napisać. Inaczej jest to zwykłe draństwo w stosunku do innych osób z forum.

 

Nie mogę pisać za Administratora forum, ale jeszcze jeden podobny "wybryk" i postaram się, żebyś wyleciał z forum.

 

Zwróć uwagę, że do tej pory Ciebie broniłem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.