Skocz do zawartości

Panzer IV Ausf. H Late, Dragon 1:35 - galeria


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Dawno nic nie skończyłem, więc było się wziąć w garść

Koniec!

Błotka specjalnie nie urozmaicałem ponad to co było w ostatnim wpisie warsztatu, o tu:

viewtopic.php?t=15871

- dodałem trochę pigmentów ale oszczędnie. Szczerze mówiąc, mi osobiście najbardziej podobało się gdy całe błoto miało jeden kolor - ten pierwszy najjaśniejszy który przeziera spod tego ciemniejszego na fotkach z poprzedniego posta. Wiem, że tak by wyglądało fe i be i nudnie, ale z tego co się obserwuje to skorupa powstała po przejechaniu przez "mokry rejon o z grubsza jednolitej strukturze piaskowo-żwirowo-glebowej" ma jeden kolor. Ale jak widać zrobiłem jednak inaczej

Pewnie dopstrykam jeszcze fotek ze zdjętymi ekranami (teraz zapomniałem ), ale raczej nie chcę już przy tym modelu nic więcej robić

P.S. Jestem świadomy krzywości koła nr 1 po lewej i nr 7 po prawej... CA naszym wrogiem jest, nie udało mi się wyjąć i wyrównać nawet w parę sekund po wsunięciu bolca w dziurkę...

panzerIVgal00.jpg

panzerIVgal01.jpg

panzerIVgal02.jpg

panzerIVgal03.jpg

panzerIVgal04.jpg

panzerIVgal05.jpg

panzerIVgal06.jpg

panzerIVgal07.jpg

panzerIVgal08.jpg

panzerIVgal09.jpg

panzerIVgal10.jpg

panzerIVgal11.jpg

panzerIVgal12.jpg

panzerIVgal13.jpg

panzerIVgal14.jpg

panzerIVgal15.jpg

panzerIVgal16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się: Figurki, kamo, zimmerit, odpryski, brudzenie i inne ślady eksploatacji.

Nie podoba mi się: minia pod zimmeritem (słyszałem, że nie było) i ta błękitna niczym z bajki niebieska szybka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, a gdzie ten czarny wylotowy? Hmm? modelki elegancji, fajne rysy na bocznych płytach... ja też niedługo popróbuję swych sił jeżeli chodzi o takie kreski. Obicia gąbeczką też fajne. Ja bym ma polał ciut ciemniejszego washa ale... Tak też dobrze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble... ja nie lubić płyt bocznych jak w wersji H.

Ble... ja nie lubić trójbarwne malowanie.

 

Ale jak już jest tak no to trudno :P trzeba oceniać to co nam podają, więc jest ładnie, szacunek za zimmerit bo wyszedł świetnie

Brudzenie także mi się podoba

 

Jedna sprawa, oni tak serio zaznaczali na bocznych płytach te 1L 2R itp itd?

 

CA naszym wrogiem jest

 

Też nie lubię z nim pracować, ale bez niego cuż bym począł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.