Skocz do zawartości

King Tiger z 505 s.Pz.Abt.


wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Model K.T. z Dragona. Dodatki to trochę blaszek , np zapinki do narzędzi, grile itp, aluminiowa lufa , zimmerit żywiczny. Gąski to Friule , zawieszenie przerobione na ruchome.

rewidokzobraz157smallxn1.th.jpgrewidokzobraz160smallxa2.th.jpgrewidokzobraz161smallgo9.th.jpgrewidokzobraz162smallth5.th.jpgrewidokzobraz164smallgt4.th.jpg

rewidokzobraz165smallwk7.th.jpgrewidokzobraz167smalloe7.th.jpgrewidokzobraz168smallmw7.th.jpgrewidokzobraz170smallrt1.th.jpgrewidokzobraz172smallwc3.th.jpg

rewidokzobraz175smaller4.th.jpgrewidokzobraz176smallkj4.th.jpgrewidokzobraz179smallfd9.th.jpgrewidokzobraz182smallxw8.th.jpgrewidokzobraz184smallxo8.th.jpg

rewidokzobraz185smallho2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy do oceny KINGA. No cóż. Pierwsza sprawa to ten zimerit, z który zrobiłeś z prawego boku poniżej brakującego błotnika(, bo ten na kingu jest firmy ATAK i jest spoko. Mnie się bardziej podobają robione ręcznie, ale to kwestia gustu),wygląda KOSZMARNIE .Druga to, jeśli dałeś frulidy to na wierzę też mogłeś położyć chyba, że ci zabrakło bo dałeś plastikową gąskę(z prawej strony pierwsza od góry) .Proponuję ją wywalić i zostawić puste miejsce . Jakoś ciągle oszczędzasz Wojtku na fototrawionkach (te zaczepy to pewno z zestawu? znaczy się zbyt plastikowe ) , i to jest widoczne na modelu szkoda bo tak bardzo ładnie się prezentuje. Tak poza tym to jest fajny no może jeszcze trochę bym dał lekki filtr. Tak na marginesie widziałem już lepsze Twoje modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zbyt gruba, ale nie chce mi się jej wymieniać.

Pociesz się, że mi jak antena odpadła, tak ją gdzieś posiałem a nie chce mi sie nowych robić

Może dziś sie wezmę za to, w końcu mam chwilke czasu

btw. wydaje mi sie czy pare narzędzi krzywawo troszke?? :>

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko .To jest jakiś Twój stary model czy niedawno wykonany bo jakichś postępów u Ciebie nie widzę .Jest taki sam jak wszystkie Twoje modele. Jeśteś wysokiej klasy modelarzem (dajesz rady ,nauczasz) więc nie powinieneś poprzestawać na tych samych technikach modelarskich. Jeszcze pytanko Zdobyłeś kiedyś gdzieś jakieś nagrody w konkursie modelarskim? ,bo ja cię nigdzie nigdy od lat nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.