Jump to content

H.M.S Victory [1:225] Revell

Recommended Posts

Radzę ci zapoznać sie z regulaminem i zamiast linku wstawić zdjęcia modelu, w przeciwnym wypadku temat może zostać skasowany.

Cytat:

9. Na forum Modelwork.pl użytkownicy w postach wstawiają widoczne zdjęcia (o maksymalnym rozmiarze w poziomie 800 pikseli) lub miniatury do zdjęć umieszczonych na stronach komercyjnych lub prywatnych.

Nie dopuszcza się stosowania linków w relacjach warsztatowych i galeriach. Wyjątkiem są linki używane w uzasadnionych przypadkach w dyskusjach prowadzące do wielkoformatowych zdjęć, które w przypadku umieszczenia bezpośrednio na forum w tagach nadmiernie obciążałyby wolniejsze połączenia internetowe.

witaj

dziwnie wygląda żaglowiec bez olinowania ale skoro...

w sumie mój zamiar był taki by statek cieszył oko przy wejsciu do pokoju (...), a swoją funkcję sprawuje idealnie ;)

to jak na taki zamiar nie ma co się rozpisywać i faktycznie w tym kontekście może wyglądać ok

Jędrek

• 4 years later...

Czesc,

Sam robie teraz Victory i wiem jaki to pain malowanie burt (linie), zdobien i innych detali. Powiem Ci ze staz w modelarstwie mam podobny do Ciebie i towj Vctory wyglada zaj......, jesli jak piszesz celem bylo zeby tak wygladal to Ci sie udalo w 100%. Jesli chodzi o odwzorowywanie oryginalu to pare elementow kolorystycznych sie nie do konca zgadza. Zanim zabralem sie za swojego pojechalem do Portsmouth i oblukalem dokalnie oryginal (nawet wypilem piwko na pokladzie:). Np te czerwone koncowki armat pokladowych ktore zrobiles to w oryginale czerwone zatyczki wlotow luf, okienka strzelnicze, zamkniete nie maja koloru jak linia burty tylko sa wszystkie czarne itd.

Nie zrozum mnie zle - wyszedl Ci zajebiscie i jak go ladnie olinujesz to efekt przy wejsciu do pokoju bedzie jeszcze fajniejszy, ludzie beda sie chcieli cofac i wchodzi jeszcze raz

Pozdro.

Mariusz

• 3 weeks later...

Jestem gdzies w polowie mojego Victory wiec jak skoncze zrobie jakas galerie i wstawie fotki, planuje skonczyc do konca kalendarzowego roku bo cale olinowanie bede wiazal a nie wklejal to plastikowe ktore jest w zestawie

jak ktos jeszcze buduje Victory i che pogadac lub wymienic sie doswiadczeniami to zapraszam do dyskusji

wow, niezle, ja dalem sobie kolo 2 ale chyba za ambitnie i termin bedzie z niezlym poslizgiem - moge sie zapytac czym robiles ? szurkami z zestawu czy cos kombinowales z innym materialem ? I zakupilem nici Gutermann bo maja fajna konsystencje ze tak sie wyraze, nie mechaca sie i super wygladaja jak sie je czarna farbka pociagnie jak juz zawiazane.

M.